«
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Twitch’in İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı: Boks Yayınına Milyonlarca Kişi Katıldı

Twitch’in İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı: Boks Yayınına Milyonlarca Kişi Katıldı

308799508030211

Twitch’in en çok anlık izlenme rekoru tekrar kırıldı. En son bu rekoru TheGrefg nickine sahip yayıncı anlık 2 buçuk milyon izlenme ile kırmıştı, kırılan yeni rekor bundan bir hayli fazla. Gelin yeni rekorun detaylarına birlikte göz atalım.
Birkaç kere ülkemizdeki Elraenn ve wtcn gibi yayıncılarla kırılan Twitch’in anlık en çok izleyiciye ulaşma rekorundan haberdarsınızdır. O rekor tekrar kırıldı fakat bu sefer ülkemizden değil. Yabancı bir Twitch yayıncısının yaptığı boks faaliyetinde izlenme adedi dudak uçuklatıcı civarlara çıktı.

Ibai adlı tanınmış yayıncı, La Velada Del Año II adlı bu aktivitete detaylı diğer içerik üreticileriyle birlikte müzik performansı ile birlikte bir ringin ortamında boks yapıyordu. Kendisi bu aktivite esnasında Twitch’in anlık izleyici rekorunu kırdı.

Ibai’nin yayınını aynı anda 3,3 milyon kişi izledi

Ibai’nin gerçekleştirdiği Twitch yayınında Twitch’in dünya genelinde anlık izlenme rekoru tekrar kırıldı. Twitch’te 11,1 milyon takipçiye sahip olan Ibai’nin boks faaliyeti yayını aynı anda tam 3,3 milyon şahıs doğrulusunda izlendi. Ibai’den önceki en çok izlenme adedi rekoruna sahip yayıncı, 2.470.347 izleyici ile TheGrefg olmuştu, kendisi bir Fortnite yayını yapıyordu.

Ibai’nin tek başarısı en çok izlenme adedina sahip Twitch yayınını gerçekleştirme olmadı. Ibai şu anda sahip bulunduğu 11,1 milyon takipçiyle Twitch’te en çok takipçiye sahip dördüncü kanal oldu.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *