Twitter Verdiği Bir İş İlanında Yeni Özelliğini Duyurdu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Twitter Verdiği Bir İş İlanında Yeni Özelliğini Duyurdu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, abonelik sistemi için çalışmalara başladı. Birçok çevrim içi platformda görmeye alıştığımız sistem, sosyal medya platformunda da kullanılmaya başlanacak gibi görünüyor.

.

Sistemi ilginç kılan nokta ise çıkış noktası oldu. Çünkü sistemin getirileceğine dair ilk işaretler,  Twitter tarafından yayınlanan bir iş ilanında ortaya çıktı. İlanda, “Biz bir abonelik sistemi inşa ediyoruz.” ifadesinin kullanılması kullanıcıları çok şaşırttı.

.

Twitter

.

Twitter Abonelik Sistemi Yakında Getiriliyor!

.

Sosyal medya platformunun yeni sistemi “Full-stack developer” iş ilanında ortaya çıktı. İlanın açıklama kısmında Gryphon denilen kod ismiyle birlikte bir proje geliştirildiği belirtildi. Bu proje için de yazılım uzmanı arandığı aktarıldı. Yeni kurulacak geliştirici takımıyla birlikte abonelik sisteminin kullanıma alınması amaçlandığı da ilanda yer alıyordu.

.

Henüz geliştirme aşamasına bile başlanmayan Twitter abonelik sistemi, platform için bir ilk olacak. Bu da ilanda belirtilirken, servisin hangi detaylara ait olacağına dair resmi bir bilgi paylaşılmadı.

.

Beklentilere göre Twitter, Twitch benzeri bir yapıda abonelik sistemine sahip olacak. Özel paylaşımlar, paylaşımlarda özel etiketler, yorumlarda öne çıkma vb. özelliklerin kazandırılabileceği tahmin ediliyor.

.

Twitter

.

Aboneliğin nasıl çalışacağına dair resmi bir bilgi ise henüz yok. Ancak kullanımı tekrardan artan sosyal medya platformu, kullanıcıları kendine daha çok çekmek için yeni adımlar atıyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: