Twitter, sesli sohbet odası olarak geliştirilmiş Spaces’i deniyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Twitter, sesli sohbet odası olarak geliştirilmiş Spaces’i deniyor!

avatar

Büşra Çevik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter, sesli sohbet odası olarak geliştirilmiş Spaces’i deniyor!

Yakın zamanda hikayelere benzerleği ile dikkat çeken Fleets özelliğini tanıtan şirket, sesli sohbet odası hakkında da bazı açıklamalarda bulunmuştu. Twitter, Spaces adını verdiği sesli sohbet odası özelliğini test etmeye başladı.Sizin için birkaç ekran görüntüsü ekledik!

.Twitter, sesli sohbet odası olarak geliştirilmiş Spaces’i deniyor!

Twitter, Spaces’i sınırlı kullanıcıyla test etmeyi sürdürüyor.

 

Spaces sayesinde kullanıcıların daha fazla etkileşim kuracağını belirten firma, Beta sürecini başlattıklarını duyurdu. Henüz küçük bir grup ile test edildiğinin altını çizen Twitter, Discord benzeri özellikler ile karşımıza çıkıyor.

Twitter

Spaces özelliği sayesinde kullanıcılar, ses kliplerini özel mesajlarda da paylaşabilecek. Ayrıca kullanıcılar sohbet odaları kurarak diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilecek. Sohbet odası kuran kullanıcılar, oluşturulan sohbet odalarında kimlerin ses kaydı gönderebileceği gibi bazı yetkilere sahip olabilecek.

.

Twitter, ” Müzisyenler ve yazarlar eserlerini hayata geçirmek için ses kaydı özelliğini kullanıyor. Diğer kullanıcılar ise anı anlatma, duygularını açıklama gibi konularda ses kaydı özelliğine başvuruyor. İnsanların Twitter’da vakit geçirirken kendilerini rahat hissetmek ve kontrolü ellerinde tutmak istediklerini biliyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Twitter, sesli sohbet odası olarak geliştirilmiş Spaces’i deniyor!

Twitter Ürün Tasarımcısı Maya Gold Patterson, ” Ekibimiz test grubundan gelen geri bildirimleri en iyi şekilde değerlendiriyor. Benim de karşılaştığım taciz olaylarını engellemek için daha dikkatli olmak için elimizden geleni yapıyoruz. ” dedi.

.

Peki siz ne düşünüyorsunuz,fikirlerinizi bizlerle paylaşın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: