«
indir (6)

Vivo’nun Vivo S9 5G adlı yeni bir selfie odaklı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Kısa süre önce Google Play Console’da görülen V2072A telefonunun yakında çıkacak Vivo S9 5G akıllı telefon olabileceği tahmin ediliyor. Bugün, telefon Çin’in 3C otoritesinden sertifika aldı. 3C listesi ( üzerinden ), akıllı telefonun yakında iç pazarda görücüye çıkacağına dair iyi bir ipucu.

Sözde Vivo S9 5G’nin 3C sertifikası, 33W’a kadar şarj hızı üreten bir V339K9V90-CN şarj cihazı ile gelebileceğini ortaya koydu. Listede ayrıca 5G telefon olduğu belirtiliyor.

V2072A’nın Google Play Console listesi, cihazın bir görüntüsünü taşıyordu. Ekranının geniş bir çentiğe sahip olduğunu ortaya çıkardı, bu da Vivo S7 5G gibi iki öne bakan kamera ile donatılabileceğini gösterdi . Liste ayrıca ekranın 1080 x 2400 piksel Full HD + çözünürlüğü ve 408ppi piksel yoğunluğunu desteklediğini ortaya koydu.

Vivo S9 5G torba 3C sertifikası, 33W hızlı şarj cihazı ile gönderilebilir

Dimensity 1100 resmi geçen ay gitti yonga seti iddia edilen Vivo S9 5G tahrik edebilir. 12 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi ile gelebilir. Telefonun diğer özellikleri de gizli.

Yakın zamanda yapılan bir sızıntı, Vivo S9 5G’nin 6,4 inç ekrana sahip olduğunu ve çift selfie kamera kurulumunun 44 megapiksel birincil kameraya sahip olduğunu ortaya çıkardı. Telefon 6 Mart’ta kapağını kırabilir. Şu anda Vivo S9 5G’nin fiyatlandırması hakkında bir bilgi yok.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *