WhatsApp iPhone İçin Yeni Bir Özellik Getiriyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

WhatsApp iPhone İçin Yeni Bir Özellik Getiriyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp iPhone

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, iPhone özellikleri için yeniliği kullanıma almaya hazırlanıyor. Her geçen gün daha fazla kullanıcı dostu haline gelen uygulama, daha önce de tarihle mesaj arama özelliğini kullanıcılarına sunmuştu.

.

Facebook’un sahip olduğu ve dünya genelinde yüzlerce milyon kullanım sayısına sahip olan uygulama, bu alandaki hakimiyetini sürdürmek için kullanıcılardan gelen geri bildirimlere kulak vermeye başladı. Öte yandan kullanıcıları şaşırtacak yenilikler de uygulamaya ekleniyor.

.

 WhatsApp iPhone

.

WhatsApp iPhone Özellikleri Geliştiriliyor!

.

Hem Android hem de iOS cihazlar için yenilik çalışmalarını sürdüren WhatsApp, bazı yenilikleri belirli cihazlarda denemeyi uygun görüyor. Bu habere konu olan yenilik de iOS cihazlara geldi. Fotoğraf mesajlarına odaklanan firma, yönlendirilen fotoğraflara özel etiket getirmişti. Bu etiketle birlikte fotoğrafı internette arama özelliği de getirilecek.

.

Mesajlarda güvenliği sağlamak ve bilgi kirliliği ile yalan haberleri engellemek isteyen uygulama, bir fotoğrafın dört veya daha fazla kez “iletilmesi” sonrasında bir arama butonu gösterecek. WhatsApp iPhone özellikleri içinde yeni olan bu buton sayesinde, tekrar tekrar gönderilen fotoğrafın ne olduğu, kaynağının neresi olduğu vb. bilgilere hızlı bir şekilde ulaşılabilecek.

.

WhatsApp iPhone İçin Yeni Bir Özellik Getiriyor!

.

WhatsApp’ın, uzun zamandır yalan haberleri yayan mesajlara ve hesaplara karşı mücadele ettiği biliniyordu. Bu özellik sayesinde birçok kez gönderilen fotoğrafların asılsız bilgi içerebileceği kullanıcılara anlatılacak. Uygulama daha önce de spam mesajlar ve yalan haberler paylaşan kullanıcıları engellemeye başlamıştı.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: