Windows ve Android İçin Mozilla VPN Çıktı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Windows ve Android İçin Mozilla VPN Çıktı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mozilla VPN

Mozilla VPN kısa bir süre önce resmi olarak yayınlandı ve Firefox Private Network ismi de değişmiş oldu. Bir süredir beta olarak geliştirilmeye devam edilen yeni uygulama, en sonunda Mozilla tarafından resmi olarak yayınlandı. Şu an için belirli ülkeler ve belirli işletim sistemleri için aktif edilmiş durumda. İlerleyen dönemlerde bu durumun değişeceği yönünde de açıklamalar bulunuyor.

.

Mozilla VPN resmi olarak yayınlandı.

.

İlk olarak Mozilla, yeni VPN servisini Windows ve Android platformundaki kullanıcılara ulaştırmaya başlıyor olacak. Bununla birlikte destek verilen ülkeler, şu an için 6 ülke ile sırnırlı kalmış durumda. Bu ülkeler Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Singapur, Malezya ve Yeni Zellanda olarak sıralanıyor. 2020 yılının sonuna kadar ise bahsi geçen bu ülkeler arasına yenilerinin de dahil edilmesi bekleniyor. Nitekim beta sürecinden çıkmış olsa da Mozilla, yeni servisini kısıtlı ülkelerde bir süre daha denemeye devam edecek gibi görünüyor.

.

Mozilla VPN

.

Bununla birlikte fiyat konusunda da açıklama yapılmış durumda. 4.99 dolar aylık ödeme ile yeni servise ulaşılabilecek. Şu an için sadece Windows ve Android platformları ile sınırlı olsa da Mozilla VPN, yakın zamanda iOS platformunda da aktif bir şekilde kullanılabilecek.

.

Rakipleri ile kıyaslandığında Mozilla, kendi servislerinin en çok daha hızlı bir internet bağlantısı sağlayacağına dikkat çekiyor. Büyük ilgiyle karşılanan bu dikkat çekici haber Mozilla’yı memnun etmiş gibi gözüküyor.Ülkemizde ne zaman aktif olacağı konusunda ise şu an için bir bilgi mevcut değil. İlerleyen dönemlerde bu konuda yeni gelişmeler yaşanmaya devam edecektir.Yakın zamanda ülkemizde de aktifleşmesini merakla bekliyor olacağız.Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

.Mozilla VPN

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: