«
wk22

Visual Concepts, yakın gelecekte Twitter ve Instagram’da yayınlanması planlanan bir dizi yeni WWE 2K22 perde arkası geliştirme günlüğünü duyurdu.

Bu yılın sonunda piyasaya çıkması planlanan Visual Concepts’in  WWE 2K22’sinin  kanıtlaması gereken çok şey var. Selefi  WWE 2K20 ,  birçok kişi tarafından ciddi hatalar, çökmeler ve diğer teknik sorunlardan muzdarip olan 2019’un en kötü oyunlarından biri olarak görülüyordu . Ekip, seriyi düzeltmek için yeterli zamana sahip olabilmesi için geçen yılki yıllık franchise yinelemesini iptal etmek zorunda kaldı.

Görünüşe göre Visual Concepts , hayranlarına son denemesinin çok farklı bir oyun olacağını kanıtlamak istiyor ve bugün Twitter’da franchise’ın en yeni girişine dayanan bir dizi perde arkası geliştirme günlüğü başlatmayı planladığını ortaya koyuyor. Duyuru, uzun süredir  WWE 2K  Kreatif Direktörü Lynell Jinks tarafından yapıldı ve hayranların oyunun resmi sosyal medya kanallarında gelecek birçok güncellemeyi dört gözle bekleyebileceklerini açıkladı.

RetroMania Güreş İnceleme

Serinin hayranları Jinks’in piyasaya sürülmeden önce WWE 2K  oyunları hakkında konuştuğunu görmeye alışkın olsa da  , bu sefer “ekibini de beraberinde getireceğine” ve gelecek oyunun geliştirme sürecine daha derin bir bakış sunacağına söz veriyor. . Kısa duyuru, oyuncuların bu günlükler boyunca neler görebileceğine dair ipuçları veriyor; takım 3D tarama WWE efsanesi Ric Flair, halka içi hareketleri oluşturmak için hareket yakalama özelliğini kullanma ve güreşçilerin girişleri için animasyonlar tasarlama.

Yaklaşan güreş oyununun arkasındaki tasarım sürecine ilginç bir bakış olacağından emin olabilirsiniz. Oyuncuların ne zaman daha fazlasını bekleyebileceklerine gelince, Jinks çok spesifik değil, ancak oyuncuların ileriye dönük çok sayıda sahne arkası içeriği görmeyi bekleyebileceklerinden bahsediyor. Hayranlara , önümüzdeki haftalarda piyasaya sürüldüklerinde güncellemeleri kaçırmamalarını sağlamak için WWE 2K22  sosyal medya hesabını takip etmelerini tavsiye ediyor .

WWE 2K22  , geçtiğimiz ay Wrestlemania 37’de kısa bir duyuru fragmanı ile ilk kez resmi olarak duyurulmuştu . Görüntüler öncelikle WWE efsanesi Rey Mysterio’ya odaklandı ve oyundaki yeni görüntüsünün yanı sıra süperstar Cesaro ile bir eşleşmenin kısa bir parçasını gösterdi. Kısa fragman, görsel bir güncellemenin mağazada olabileceğini öne sürmesine rağmen, takipten ne bekleneceği konusunda çok fazla ayrıntı vermedi.

Şu anda herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak önceki girişleri hesaba katarak, muhtemelen bu Sonbaharda başlayacağını hayal etmek akıllıca olacaktır. Stüdyonun önümüzdeki aylarda kapsama alanını artıracağından emin olabilirsiniz, bu da listeyi ve diğer gerçekleri yayınlanmadan önceki Yaz boyunca ortaya çıkarma eğilimindedir.

WWE 2K22  şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *