«
indir (3)

Xiaomi , Mi 10T serisi lansman etkinliğinde küresel pazarlar için Mi Watch’u duyurdu . Bu akıllı saat temelde yeniden markalanmış bir Xiaomi Watch Color Sports Edition’dır . Bu giyilebilir cihaz, piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra, bazı yararlı özellikler ve iyileştirmeler içeren yeni bir ürün yazılımı güncellemesi alıyor.

Mi Community’deki bir kullanıcıya göre PiunikaWeb aracılığıyla ) Xiaomi, Mi Watch global sürümü için yeni bir sistem güncellemesi yayınlıyor . En son güncelleme yalnızca aygıt yazılımı sürümünü 1.2.52’ye yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda yeni özelliklerin yanı sıra optimizasyonları da beraberinde getirir.

Her şeyden önce, yeni güncelleme Amazon Alexa sesli asistan desteğini ekliyor . Ancak ne yazık ki, yalnızca belirli bölgelerde mevcuttur ve değişiklik günlüğü bunlardan bahsetmez. Bu nedenle, bu akıllı saate sahipseniz, kendiniz kontrol etmeniz gerekecektir.

Ayrıca, yeni aygıt yazılımı, kamera deklanşör kontrolü ve iki yeni bekleme saat yüzü getiriyor. Bununla birlikte, değişiklik günlüğünün kamera deklanşör özelliğinin deneysel olduğundan bahsettiğini ve bu nedenle bazı akıllı telefonlarda hatalı olabileceğini belirtmekte fayda var.

Son olarak, en son güncelleme, daha hızlı uyanma için hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar getirmenin yanı sıra antrenman modlarında otomatik duraklatmayı açma ve kapatma seçeneği de ekliyor.

Xiaomi Mi Watch, Amazon Alexa desteği, kamera deklanşör kontrolü ve daha fazlasını alıyor

Xiaomi Mi Watch Firmware v1.2.52 Güncelleme Resmi Değişiklik Günlüğü

 • Yeni özellikler ve iyileştirmeler :
  • Amazon Alexa (tüm bölgelerde mevcut değildir).
  • Telefonunuzun kamera deklanşörünü saatinizden kontrol etmek için deneysel özellik.
  • İki yeni bekleme saati yüzü.
 • Optimizasyonlar :
  • Saatinizi daha hızlı uyandırın
  • Saatinizde antrenmanda otomatik duraklatmayı açma ve kapatma seçeneği.
  • Bilinen hatalar düzeltildi

Xiaomi Mi Watch global sürümünüze en son aygıt yazılımı güncellemesini yüklemek için , Google Play Store’da bulunan Xiaomi Wear uygulamasının en son sürümüne güncellemeniz, uygulamayı açmanız ve istendiğinde ‘Güncelle’ye dokunmanız yeterlidir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *