Xiaomi Youpin, ONEBOT Racing Car Drift Edition RC Toy'u Piyasaya Sürdü - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

OPPO, Kapaklı Katlanabilir Akıllı Telefon Menteşesi İçin Bir Faydalı Patent Başvurusunda Bulundu

e
sv

Xiaomi Youpin, ONEBOT Racing Car Drift Edition RC Toy’u Piyasaya Sürdü

avatar

Ahmet Yusuf Akbaba

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kısa süre önce, Xiaomi Youpin platformu, oyuncak yarış arabası olan ONEBOT’tan yeni bir ürün listeledi. ONEBOT Yarış Arabası Drift Sürümü,  44 ABD Doları olarak fiyatlandırılıyor ve özel bir kupon, bunun dışında kasada ek 1,5 ABD Doları indirim şansı sunuyor.

Yeni oyuncak yarış arabasının oldukça karmaşık bir yapım süreci bulunmakta, bu da onu gerçek bir yarış arabası kılmak için. Tamamlandığında, ONEBOT yarış otomobili toplam 30 cm uzunluğa sahiptir ve aynı şeyi yansıtan çeşitli açılarla yarışan bir aerodinamik tasarımı vardır. Aynı zamanda oyuncak arabayı çalıştıran ve hatta hassas kontrollerle birlikte sunulan küçük ama güçlü bir motoru bulunmaktadır.

Xiaomi

ONEBOT Yarış Arabası Drift Sürümü, malzemeleri güvenli olan ve bununla beraber Avrupa ve Amerika RoHS standartlarını da karşılayan 680’den fazla PCS yapı taşından yapılmıştır. Bu yapı taşları bununla beraber iyi bir mukavemete sahip olup ince bir dokuyada sahiptir ve herhangi bir sorun bulunmaksızın iyi uyan hassas teknolojiyle yapılmıştır. Özellikle, ONEBOT, Xiaomi ve Shunwei Capital tarafından desteklenen bir AIQI teknolojisi markasıdır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: