Donanım Haberleri

Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar

Bildiğiniz gibi Corona virüsü salgını her yerde aksaklıklara yol açıyor. Etkinlikleri, filmleri ve birçok şeyi etkileyen bu salgın elbette Apple gibi büyük şirketleri de etkiliyor. Apple’ın bu yıl içinde AirPods‘un güncellenmiş bir sürümünü yayınlama planı Corona virüsü salgını nedeniyle ertelendi. Böylelikle birçok erteleme kararının gelmesiyle Apple da bu furyaya katılmış oldu.

.

airpods

.

Apple AirPods erteleme kararı aldı

.

Geçenlerde analist Jon Prosser Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Apple’ın yeni MacBook Pro’suyla birlikte mayıs ayında yeni AirPods’larını tanıtabileceğini söylemişti. Bu tahminleri ışığında tanıtılmayan kulaklıkların gelecek yıl karşımıza çıkması tahmin ediliyor.

.

Apple’ın geçenlerde LED iPad Pro için erteleme kararını görmüştük. Beklenenden daha geç çıkacağı söylenen bu ürünlere şimdi de Apple AirPods ekleniyor. Nikkei Asian Review tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, yeni AirPods’un bu yıl piyasaya gelmeyeceği söyleniyor.

.

airpods

.

Apple analisti Ming-Chi Kuo son raporunda üçüncü nesil AirPods’un seri üretimine 2021 yılının ilk yarısında başlayacağını söylemişti. Kuo, ayrıca Apple’ın yüksek kaliteli kulak üstü kulaklıklarının 2020’nin ortalarında seri üretime girmesini bekliyor.

.

airpods

.

Görünüşe göre üçüncü nesil AirPods Pro seri üretimi 2021’in ilk yarısında başlayacakken, ikinci nesil AirPods Pro seri üretimine dördüncü çeyrek ve 2022 yılında yapılacağı işaret ediliyor. Bunun yanında Beats modelinin bu yıl gelmesi bekleniyor. Bir de belki AirPods X, BeatsX benzeri tasarımla eylül ya da ekim ayında karşımıza çıkabilir. Şirketin ilerleyen günlerde hamlelerini hep birlikte göreceğiz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Instagram ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: