«
motorola-razr-141119-1-1068x712

 

 

Motorola Kenar ailesi büyük olsun üzeredir. Geçtiğimiz yıl Edge ve Edge Plus ile lansmanını yapan hat , bu yılın başlarında Edge S adında özel bir model aldı . Şimdi dört yeni modelin detayları web’de ortaya çıktı.

Evan Blass (@evleaks), Motorola’nın geliştirme aşamasındaki Edge serisi için üç yeni akıllı telefona sahip olduğunu

ortaya koyan bir görüntü paylaştı. Bugün erken saatlerde Twitter’da paylaşılan görüntüde telefonların kodlarının “Sierra”, “Berlin”, “Berlin NA” ve “Kyoto” olduğundan bahsediliyor.

motorola

Millet Techniknews XDA Developers Adam Conway ile ortaklaşa bu cihazların varlığını doğruladı ve hatta “Kyoto” kod adlı modelin kamera detaylarını aldık.

Onlara göre telefon, Samsung tarafından sağlanan ve yakın zamanda duyurulan Moto G60 akıllı telefonun içinde bulunan 108MP (S5KHM2) ana kameraya sahip olacak . Bu sensör, yine Samsung tarafından sağlanan, ultra geniş açılı kamera ve makro kamera olarak çift görev yapan 8MP kamera (S5k4h7) ile eşleştirilecek. Üçüncü kamera 2MP OmniVision (Ov02b1b) derinlik sensörü iken öne bakan kamera ya 16MP (ov16a1q) sensör ya da 32MP (ov32b) sensördür.

Kaynak, “Kyoto” nun muhtemelen en ucuzu olacağını, “Berlin” ve “Sierra” nın sırasıyla Motorola Edge ve Edge Plus’ın halefleri olacağını açıkladı. Lansmanlarına kadar geçen haftalarda / aylarda daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

 

.motorola

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *