Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi

Netflix, kullanıcı odaklı yenilikler yapmaya devam ediyor. Rakiplerinin Corona pandemisinde palazlanması ile hızla vites yükselten platform, kullanıcı deneyimini geliştirmenin peşinde.  İşte yeni Netflix özelliği ve kullanıcıya getirdikleri:

.

Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi

Yeni Netflix Özelliği Kullanıcıya Neler Sunacak?

.

Netflix bu özelliği tüm mecralarda kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Şu an için ABD’de yayınlanan güncellemeye göre, artık izlemek istemediğimiz içeriklerden kurtulmak daha da kolay olacak.

Netflix, daha önce beğenmeyip, yarıda bıraktığınız içerikleri sürekli olarak karşınıza çıkarıp, devam etmeniz için rahatsız edici bir hatırlatma yapıyordu.

.

Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi

.

Bu konuda kullanıcılardan gelen geri dönüşleri değerlendiren platform, yarıda bırakıp devam etmek istemediğiniz içerikleri  hatırlatmadan kaldırmayı mümkün hale getiriyor.

İzlemeye devam et sekmesine tıkladığınızda karşınıza, oynat, bölümler gibi seçenekler çıkıyordu. Şimdi bu seçenekler arasına satırdan sil şeklinde bir özellik de eklendi. Bu özellik sayesinde artık, izleyip yarıda bıraktığınız ve tekrar hatırlamak istemediğiniz içerikleri sonsuza dek silebileceksiniz.

Yeni Netflix Özelliği ile İzlemeye Devam Et Değişimi

Aslında daha önce de, bir şekilde içeriği önerme diyebiliyor ve bir süre istemediğiniz içerikleri görmek zorunda kalmıyordunuz. Bir süre sonra ise sistem yeniden bu görmek istemediğiniz içerikleri izlemeye devam et şeklinde hatırlatmaya başlıyordu.

Çok basit bir değişiklik gibi görünse de, platformun istemediğiniz içeriği sürekli önünüze getiriyor olması sinir bozucu olabiliyordu. Son dönemde ise Sosyal Medya tartışmalarının odaklarından biri olan platform, son olarak TBMM’de de yasaklanmıştı.

Netflix

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: