«
WhatsApp-hed-796x419[1]

Dünyada çok popüler olan dev mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp isimli uygulamaya, yeni bir güncelleme geleceği bilinyor. Şu anda WhatsApp bu güncelleme üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yeni güncelleme ile bu bahsi geçen popüler mesajlaşma uygulamasının kullanıcılarını yepyeni bir özellikle karşılaşacak.

WhatsApp’a geçtiğimiz haftalarda sesli mesaj göndermeden önce göndereceğimiz sesli mesajı gönderecek olan kişinin dinlemesi için bir  özellik getirmişti. Aslında bu kullanıcılar için çok rahatlatıcı bir özellik oldu. Ayrıca bu özellik sayesinde bir ses kaydı atmak için atacağınız ses kaydını tekrar dinlemeden, ve istedeiğinizin dışında bir ses kaydı atma kaygısının önüne geçen WhatsApp, bu bahsi geçen yeni özellik sayesinde pek çok kullanıcı tarafından ilgiyle karşılandı.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp isimli sosyal medya uygulaması, şu anda yeni bir güncelleme üzerinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu gelecek olan yeni güncelleme sayesin de, WhatsApp isimli uygulamanın iyileştirilmesinin dışında bir başka özellik daha eklenecek. WhatsApp’a yakında gelmesibeklenen bu bahsettiğimiz güncelleme sayesinde sohbet gruplarında bulunan yöneticiler daha fazla yetki imkanı bulacaklar.

Yaygın sorular Yanıtlar
Özelliğin adı? Herkes için mesajı sil
Durum? Geliştiriliyor
kullanılabilirlik? WhatsApp bu özelliği gelecekteki bir güncellemede yayınlamayı planlıyor.
Bu güncellemeyi yükledim ancak bu özelliği göremiyorum. Niye ya? Ne yazık ki, bu özellik geliştirme aşamasında olduğu için herkese açık değil, ancak bu 1makalede bir önizlemesini keşfedebilirsiniz.

Herkes için mesajı sil!

Android 2.2.22.1.1 güncellemesi için WhatsApp betası ile ilgili yazıda, WhatsApp’ın grup yöneticisi iseniz gruplardaki herkes için herhangi bir mesajı silmeye izin veren yeni bir özellik üzerinde çalıştığını açıkladık. Bu özellik, nihayet daha fazla güce sahip oldukları için yöneticilerin WhatsApp gruplarını yönetmelerine yardımcı olur.
Android 2.22.1.7 güncellemesi için yeni WhatsApp beta sürümünde, WhatsApp bu özellik üzerinde çalışmaya devam ediyor ve sonraki güncellemeler için bazı iyileştirmeler getiriyor:

Bu ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, WhatsApp herkes için bir mesajı kimin sildiğini gösterecek. Bu durumda “WABetaInfo” olarak kaydedilen başka bir yönetici “Test WBI”dan gönderilen mesajı silmiştir.
Ne yazık ki, bu özellik geliştirilme aşamasında olduğundan ve etkinleştirme için bilinen bir yayın tarihi olmadığından kullanılamıyor. WhatsApp, piyasaya sürüldüğünde sizin için hatasız en iyi deneyimi sağlamak için üzerinde çalışıyor. Özelliğin beta test kullanıcıları için ne zaman etkinleştirildiğini öğrenmek için sonraki değişiklik günlüklerimizi takip ettiğinizden emin olun.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *