Honor MagicBook Serisi 2020 Ryzen Edition, 65W Hızlı Şarjı Destekleyecek!! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Honor MagicBook Serisi 2020 Ryzen Edition, 65W Hızlı Şarjı Destekleyecek!!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Honor MagicBook Serisi 2020 Ryzen Edition, 65W Hızlı Şarjı Destekleyecek!!

Geçmiş günlerde , Honor ve AMD’nin Weibo hakkındaki resmi hesapları , iki şirket arasında bir işbirliği başlattı . Honor oyun dizüstü bilgisayarları için ilk teaser olduğunu bildirildi. Fakat, Huawei alt markası 16 Temmuz’da yeni MagicBook serisi Ryzen Edition’ı duyurmak için bir etkinlik planladığında durum böyle değildi.

Honor MagicBook Serisi 2020 Ryzen Edition, 65W Hızlı Şarjı Destekleyecek!!

Son zamanlarda Honor , MX350 GPU ile eşleştirilmiş Intel 10. nesil işlemciler tarafından da desteklenen MagicBook Pro 2020 modellerini piyasaya sundu . Yaklaşan AMD  Ryzen donanımlı MagicBook dizüstü bilgisayarların da benzer bir tasarıma ve aynı özelliklere sahip olabileceği düşünülüyor.

Honor , yeni modellerini piyasaya sürmeden önce alay etmeye başlamış olsa da, şu andan itibaren sadece 65W hızlı şarj desteği ile geldiklerini ortaya koydu. Marka, bu yeni Rzyen Edition dizüstü bilgisayarların 30 dakika içinde yaklaşık% 50 şarj edebilme imkanına sahip olduğunu  iddia ediyor.

Bununla birlikte, marka henüz bir sonraki dizüstü bilgisayar modeliyle ilgili diğer özellikleri ortaya koymadı. Daha önceki duyuru teaser’ından geçerek , bu modeller Honor’un ince ve hafif dizüstü bilgisayar modellerinin bir parçası olacak gibi duruyor. Bu nedenle, muhtemelen oyun ve kaynağa aç görevler için tasarlanmamış Ryzen U serisi yonga setlerine sahip olabilecekler.

Honor oyun dizüstü bilgisayarlarına gelecek olursak , Ağustos ayındaki yeniş bir habere  göre piyasaya sürülebilme ihtimali söz konusu. Huawei’nin ayrıca kendi markalı oyun dizüstü bilgisayarlarını alt markasından sonra piyasaya sürmesi bekleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: