Apple’dan Ücretsiz Uygulama Geliştirme Kursları! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple’dan Ücretsiz Uygulama Geliştirme Kursları!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple

Apple ekosisteminin devasa boyutu Swift diline olan ilginin diri kalmasına olanak sağlıyor. Apple’ın işletim sistemlerinde yazılım geliştirme için kullanılan Swift dili, ücretsiz uygulama geliştirme eğitimi kapsamında  katılımcılara öğretilecek. “Herkes Kod Yazabilir” adı altında başlatılan çalışma tam anlamıyla herkesi hedef alacak.

.

Swift dilinin öğrenilmesi için yayınlanan eğitimler, Apple’ın işletim sistemlerine olan ilgiyi uzun vadede artırabilecek potansiyele sahip.

.

Apple

.

Apple’ın Ücretsiz Uygulama Geliştirme Kursu Yayınlandı!

.

Kurs yalnızca yetişkinleri değil, gençleri de hedef alıyor. Kursun basitleştirilmiş kitabı “Develop in Swift Adventures” daha basit bir dille programlama mantığını anlatacak. Toplamda dört farklı e-kitaptan oluşacak eğitimin iki kitabı Apple’ın sitesinde yayınlandı.

.

Ücretsiz uygulama geliştirme kitaplarının ikisi Apple Books üzerinden edinebiliyorsunuz. Ne yazık ki eğitimler Türkçe değil, şuan için yalnızca İngilizce dilinde kullanılabiliyorlar. Yine de programlama dünyasında dilin yaratıcısı tarafından verilen eğitimler bir numaralı kaynak olarak görülüyor. Eğer yeteri kadar İngilizce biliyorsanız Swift ile uygulama geliştirme noktasında büyük bir avantaja sahip olabileceğiniz bir eğitim sizi bekliyor demektir.

.Apple’dan Ücretsiz Uygulama Geliştirme Kursları!

.

Eğitimlerde sadece uygulama geliştirme değil, bir geliştiricinin benimsemesi gereken ilkeler de bulunuyor. Kursun en büyük iddiası bu eğitimlerin profesyonel olma niteliğini taşıdığı ve hevesli geliştiricilere doğru bir yol göstereceği olmasıyla dikkat çekiyor.

.

Apple’ın Swift geliştirme kursuna buradan ulaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: