Beklenen Spotify Özelliği Kullanıma Açıldı! - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

OnePlus 8T Serisi 64MP Kamera İçerebilir

e
sv

Beklenen Spotify Özelliği Kullanıma Açıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify

Popüler çevrimiçi müzik dinleme servislerinden  Spotify tarafında yeni gelişmeler sürekli olarak yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de uzun süredir beklenen yeni Spotify video podcast özelliği en sonunda kullanıma açılmıştı. Artık kullanıcılar, podcast yayınlarını videolu olarak da izleyebilecekler.

.

Spotify Video Podcast Özelliği Sonunda Aktif Edildi!

.

Spotify tarafından yapılan resmi açıklamaya göre şu an için videolu podcast resmi olarak kullanıma başlanmış durumda. Ancak hala çeşitli kısıtlamalar bulunuyor. Örneğin şu an için tüm podcast yayıncıları, video olarak yayınlarını Spotfiy üzerinden yayınlayamıyorlar.

.

Spotify

.

Spotify çeşitli yayıncılar ile anlaşma yapmış durumda. Söz konusu bu kullanıcılar, en azından şu an için video podcast yayını yükleyebilecekler arasında yer alıyor.

.

Her ne kadar şu an için bir kısıtlama söz konusu olsa da ilerleyen dönemlerde bu durum kesinlikle değişecektir. Hatırlatmak gerekirse ilk Spotify podcast yayınları başladığı dönemlerde de tüm kullanıcılar için kolay bir şekilde yayın yapmak söz konusu olmuyordu. Ancak daha sonrasında bu durum son derece kolay bir hale getirildi.

.Spotify

.

Nitekim benzer bir durum Spotify video podcast özelliği için de kesinlikle geçerli olacaktır. Getirilen bu yeni özellik ile birlikte YouTube karşısında Spotify önemli bir rakip haline gelmeye başlamış oldu. Bilindiği gibi YouTube tarafında da birçok yayıncı, podcast içeriklerini video olarak YouTube’da yayınlıyordu. Şimdi ise aynı video, Spotfiy tarafında da yayınlanabilecek. Son olarak belirtmek gerekirse yeni özellik, hem mobil hem de masaüstü uygulamasında kullanılabilecek.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: