«
divisio2n3t-1280x720

Tom Clancy’s The Division 2’nin geliştiricileri tarafından bir mesaj iletildi. Geçmişte önerdiklerinin aksine, 2021 yılı boyunca oyuna yeni güncellemeler sunmaya devam edeceklerini önerdiler. Bazı oyuncular için hoşgeldin haberi – bu ana kadar olan haftalarda diğer oyuncular için olup biten konular hakkında hiçbir şey bilmediklerini varsayarak. Evet, sisle ilgili.

Bugün aynı ekip “oyunda şu anda mevcut olan sorunları” ele aldı. Bu, onların “en yüksek önceliği” olduğunu öne sürdükleri “birçoğunuzu etkileyen kazalarla ilgili araştırmalarını” da içerir. Ayrıca “PlayStation 5’te eksik hacimsel sis ve ekran alanı yansımaları için bir düzeltme bulmaya yakın” olduklarını da belirttiler.

Division 2 sisi hala eksik, ancak güncellemeler bitmedi

Durumun olumlu tarafında, oyunu eğlenceli içerikle güncellemeyi tamamlamadıklarını da belirttiler. Hala oyunu destekleyecekler – beklendiği gibi – ancak yeni içerikle daha fazla içerik güncellemesi de sunacaklar. Parmaklarınızı çaprazlayın, bu ne anlama geldiğini düşünüyoruz.

Division 2 geliştirici ekibi, “The Division 2 için bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülecek ek içeriklerin olacağını onaylamaktan heyecan duyduklarını” öne sürdü! “Başlık Güncellemesi 12’nin aslında The Division 2’nin son büyük Unvan Güncellemesi olması gerekiyordu, ancak devam eden desteğiniz sayesinde, şimdi 2021’de daha sonra yayınlanacak yeni içerik için geliştirme sürecinin erken aşamalarındayız. “

The Division 2’nin Epic Games mağazası için Steam’i terk ettiği zamanı hatırlıyor musunuz? Görünüşe göre bunun bununla çok az ilgisi var. Bu, oyunun kullanıcılarla bağlantı kurma şekli ve kullanıcıların oyun için güncelleme talep etmeye devam etme şekli ile ilgilidir. Oynamaya devam ettiğinizde, güncellemeler talep etmeye devam edersiniz, oyunu söz konusu oyunu yapan şirket için karlı tutmaya devam edersiniz… bazen gerçekten takip ederler!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *