Acun Ilıcalı: Exxen 40 Lira Olmalıydı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Acun Ilıcalı: Exxen 40 Lira Olmalıydı

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EXXEN

Acunn Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı için de açıklama yaptığı bir röportaj yaptı. Ünlü medya patronu; Exxen’e yapılan yatırımdan bahsetti. Bu platformun 9,90 lira olan reklamlı abonelik fiyatının aslında 40 lira olması gerektiğini açıkladı.

.

Acun Ilıcalı: Exxen 40 Lira Olmalıydı

.

Acun Ilıcalı: Exxen, Amerika’da Tutarsa Yırtarım

.

Medya patronu Ilıcalı, Exxen’e büyük bir yatırım yapıldığının altını çizdi. Platformda şu anda 50 içeriğin bulunduğunu söyleyen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, içerik sayısının artacağını da belirtti. Aynı zamanda Ilıcalı, şu anda izleyicilere sunulan abonelik ücretlerinin makul seviyede olduğunu söyledi.

.

Acun Ilıcalı, Exxen fiyatı için ise ‘40 lira olmalıydı‘ yorumunu yaptı ve mevcut ücretlerin yapılan yatırımı karşılamadığını açıkladı. Ilıcalı, bu durumdan dolayı seyircilerden doğal olarak anlayış ve destek beklediğini de vurguladı.

.

Ünlü televizyoncuya ”Yırttım diyor musunuz?” sorusu yöneltildi ve cevap da şaşırtıcı oldu. Ilıcalı; ‘Exxen Amerika’da tutarsa yırtarım‘ diye düşündüğünü vurguladı. Aynı zamanda medya patronu, bu konuya herkesin bakışının farklı olduğunu da belirtti.

.

Acun Ilıcalı: Exxen 40 Lira Olmalıydı

.

Exxen TV Platformunda Sunulacak İçerikler

.

Acun Ilıcalı’nın yeni yatırımı Exxen’de yer alan içerikler:

.

Diziler: Şeref Bey, Gibi, Öğrenci Evi, Sihirli Annem, Hükümsüz, İşte Bu Benim Masalım, Yetiş Zeynep dizileri bulunuyor.

.

Programlar: Survivor Exxen Cup, Tolgshow Filtresiz, Rolkes, Stalk Show, Nasıl Zayıflarım?, Buraların Yabancısıyız, Tasarım Evler, Katarsis, Garaj Exxen, Kesin Yaşanmıştır, @EnesArıkan, Konuşanlar, Şanslı mı? Şanssız mı?, Vahşi Şeyler, Sesli Güldüm, Fight Club Exxen, Alper Rende ile Kaçış, Kirli Çamaşırlar, Astrolojik Şifreler, No Limit, Özcan Show, Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları, Akıl Oyunları, Masterchef Junior, AyakTenis

.

Belgeseller: Son Savaşçı Midilli, 2008 Milli Takım Hikayesi, Tosuncuk, Cam Yeniden Cam, Derinlerden Yansımalar, Son Süngerci, Cadde Cadde İstanbul.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: