Facebook’un Yeni Uygulaması: BARS | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Facebook’un Yeni Uygulaması: BARS

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FACEBOOK

Facebook’un Ar-Ge bölümü olan NPE ekibi, müzik merkezli yeni deneysel uygulamasını tanıttı. BARS adındaki yeni uygulama rapçilere, stüdyo kalitesinde ses efektleri ve profesyonelce oluşturulmuş ritimlerle sözlerini kaydetmenin yanı sıra, videolarını sosyal medyada paylaşmanın bir yolunu sunmayı amaçlamış durumda.

.

Facebook’un Yeni Uygulaması: BARS

.

Facebook Rapçiler İçin Yeni Uygulaması BARS’ı Tanıttı

.

Ses ve görsel filtre ile kullanıcıların şık bir ürün oluşturmak için faydalanabilecekleri otomatik ayar özelliğine sahip olan uygulama, ayrıca kullanıcıların otomatik olarak önerilen kelime ipuçlarını dahil ederken serbest stil rap yapmak isteyenler için “Meydan Okuma” modu da içeriyor.

.

TechCrunch‘ın yayınladığı haberine göre BARS, TikTok gibi her bir video yalnızca 60 saniye uzunluğa sahip olsa da, başka bir girişim gibi göründüğünü belirtiyor.

.

Facebook’un Yeni Uygulaması: BARS

.

Geçen yılın sonlarında NPE ekibi, kullanıcıların şahsen bir araya gelmek zorunda kalmadan müzik videoları üzerinde işbirliği yapmalarına imkan sunan deneysel Collab uygulamasını da paylaştı. Ekip TechCrunch‘a salgının her iki uygulamanın oluşturulmasında da rol oynadığını belirtti.

.

Facebook, ekip üyeleri tarafından yüklenen ilk videolarıyla, iPhone’lar için kapalı bir beta olarak BARS’ı kullanıma açtı. Şu anda App Store‘da mevcut uygulama indirebilir halde.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: