Fall Guys Sezon 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Fall Guys Sezon 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fall Guys Sezon 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Fall Guys sezon 2 ile birlikte oyuncuları yeni içerikler bekliyor. Çıkışıyla birlikte tüm dünyada ses getiren, eğlenceli oynanışı ve battle royale mekanikleri ile oyuncuları kendisine bağlamayı başaran oyun yeni temasıyla bizleri Orta Çağ‘a götürecek.

.

Fall Guys sezon 2 Orta Çağ teması ile gelecek.

.

Oyun, bir çok kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Aslında geliştirici ekip daha önce bu tarz bir oyun yapmamış, yaptıkları oyunlar genellikle tarayıcı tabanlı olmuş. Daha sonralar da SEGA için oyunlar yapmışlar. SEGA için yapılan oyunlar ile birlikte deneyim kazanan ekip, en son olarak Fall Guys‘ı geliştirmiştir. Oyunun ilgi görmesinin sebebi de oynanışının eğlenceli olması olarak görülüyor. Oyun rekabetçi görünmese de sizi kısa sürede rekabetçi bir ruh haline sokabiliyor.

Sezon 2 ile birlikte oyuncuları Orta Çağ teması bekliyor. Hali hazırda bulunan haritalar Orta Çağ teması ile süslenecek. Tema gereği, oyunda şövalyeler, ejderhalar, cadılar ve büyücüler bizleri bekliyor. Sezon 2’nin tanıtıldığı bir video bulunuyor ve yapılan değişikler oldukça güzel görünüyor.

.

Sezon 2, 8 Ekim perşembe günü çıkış yapacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: