Uncharted Sinema Filmi Geliyor! Çekimleri Başladı Bile! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Uncharted Sinema Filmi Geliyor! Çekimleri Başladı Bile!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uncharted

Özellikle PlayStation özel oyunlarından tanıdığımız efsane video oyunu serisi Uncharted’ı bu kez beyaz perdede izleyeceğiz. İlk olarak 2009 yılında gündeme gelen Uncharted filmi iddiaları oldukça ağır ilerlemişti. Filmle ilgili ilk detaylar sonunda elimize geçti ve filmlerin çekimleri başladı.

.

Uzun süredir film hakkındaki detaylar sosyal medyada konuşuluyordu. 11 yılın ardından gerçek olan film ile hayranlar rahat bir nefes aldı.

.Uncharted

.

Uncharted Filmi İçin Çekimler Sonunda Başladı!

.

Tom Holland’ın Instagram’da filmin çekimlerine başlandığını gösteren bir fotoğraf paylaşmasıyla müjdeli haber hayranlarına ulaştı.

.

Film ile ilgili gelişmeler bugüne kadar oldukça ağır ve umutsuz ilerledi. Fakat seçilen yedinci yönetmen ile filmin çekimlerine başlandığı duyuruldu. Naughty Dog’un Uncharted filmi için çalışmalara başlamayı planladığını biliyorduk fakat sanıyoruz ki corona virüsü salgını nedeniyle çekimler ertelenmişti. Umutsuz görünen çalışmalar için çekimlerin yönetmen olmadan başlama durumu vardı fakat en sonunda Ruben Fleischer ile anlaşıldığı haberi geldi.

.

Filmin başrolünde Spider-Man olarak tanıdığımız İngiliz asıllı oyuncu Tom Holland bulunuyor. Kendisi ana karakter olan Nathan Draike’i canlandıracak. Oyunun bir diğer karakteri olan Sully’i ise Mark Wahlberg canlandıracak.

.

Uncharted

.

Filmin ne zaman vizyona gireceği ile ilgili bir detay belli değil, belki de filmi beyaz perdede değil de dijital ekranlardan izleriz. Tahminlerimize göre film 2021 yılının Temmuz ayında çıkış yapacak. İlerleyen günlerde filmle ilgili diğer detaylara da ulaşmayı tahmin ediyoruz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: