«
  1. Anasayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Günsan’dan yeni USB + Type C çıkışlı ve çocuk korumalı priz

Günsan’dan yeni USB + Type C çıkışlı ve çocuk korumalı priz

1699253024_G__nsan__USB___Tpye_C_____k____l___ve_____l_____ocuk_korumal___toprakl___prizi

Cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi daha birçok teknolojik ürünün yaşama dahil olduğu bu dönemde, hem pratik ve kolay şarj imkanı hem de çocukların güvenliği büyük bir önem taşıyor. Yenilikçi ürünleriyle öne çıkan Günsan Elektrik, USB + Type C çıkışlı, üçlü çocuk korumalı topraklı anahtarlı prizi ile modern yaşamın getirdiği teknolojik ihtiyaçları karşılarken güvenli bir kullanım sunuyor.

Son dönemde popüler hale gelen dijitalleşme, teknolojik ürünlerin yaşamlara daha fazla dahil olmasına neden oluyor. Bununla birlikte, günlük yaşamda kullanılan pek çok elektronik ürünün sık sık şarj edilmesi gerekiyor. Başta anahtar ve priz tasarımları olmak üzere tüm yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturan Günsan’ın, hayatı kolaylaştırmak için geliştirdiği USB + Type C çıkışlı, üçlü çocuk korumalı topraklı anahtarlı prizi, ister adaptörlü ister adaptörsüz tüm telefon ve tablet gibi cihazları aynı anda hızla şarj ederek, zaman tasarrufu sağlıyor.

Güvenli ve konforlu bir kullanım sağlıyor

USB ve Type C çıkışlarına sahip olan priz, 2 cihazı adaptörsüz, 3 cihazı ise adaptörlü bir şekilde aynı anda şarj edebiliyor. 20W güç kapasitesi sayesinde hızlı şarj imkânı sunan priz, sabit kullanım için duvar desteği, 3 metre uzunluğu ve çocuk koruma özelliği ile hem konforlu hem de güvenli bir kullanım sağlıyor.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *