«
79932f34867914bec66ba333dcedab27

Yıllık Tokyo Otomobil Salonunun en harika yanlarından biri, üreticilerin etkinlikte sergilediği şık konsept otomobillerdir. 2021 için Tokyo Otomobil Salonu tamamen dijital bir etkinliktir, ancak bu havalı arabaların ortaya çıkmasını engellememiştir. Honda, özelleştirilmiş bir Fit ve bir N-Van Custom dahil olmak üzere bir çift son derece özelleştirilmiş araç sergiliyor.

Özelleştirilmiş Fit şimdiki nesil otomobil olduğunu ve 2022 Fit e dayanıyor: HEV Crosstar Custom. Crosstar, Honda’nın uç noktalara götürdüğü aracın açık havada bir kaplamasıdır. Karartılmış bir tavanı ve sütunları, tavan rayları, hafifçe yükseltilmiş doğru yüksekliği ve suya dayanıklı koltuklar bulunuyor.

Honda, 2021 Tokyo Auto için şık konseptlerini sergiliyor

Ayrıca kapıların ortasında özel gövde kaplaması vardır ve arazi lastikleri ile çelik tekerlekler üzerinde döner. Aracın alt ön panelinde Yakima tavan rafı ve Honda E’den ilham alan özel ışıklar var. Muhtemelen arazi kullanımı için olduğundan daha hazır görünüyor, ancak kesinlikle harika.

Diğer araç daha da benzersiz ve küçük bir yemek kamyonuna dönüştürülen N-Van Custom “3. Sıra” nın son derece özelleştirilmiş bir versiyonu. Gövde panelleri fırçalanmış paslanmaz çelik gibi görünüyor ve kesinlikle bir mutfak olması gereken bir arabaya benziyor. Temel siyah çelik tekerleklere sahiptir ve her yerinde açıklık ışıklarına sahiptir.

Honda, 2021 Tokyo Auto için şık konseptlerini sergiliyor

İç mekanın hiçbir fotoğrafı yok, ancak atıştırmalıklar ve içecekler servis edecek şekilde donatılmış görünüyor. Yukarı kaldırılan bagaj kapağının etrafında ışıklar var ve kayan yolcu kapısının ve ön kapının üzerine çıkan sevimli, kırmızı ve beyaz bir tente var. Bu araçların resmi açıklaması 15 Ocak’ta yapılacak ve o zaman daha fazla ayrıntı bekleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *