«
TURKIYE

Popüler dijital yayın platformu Netflix, Türkiye’de açacağı ofis için çalışmalarını hızlandırdı. Son dönemde dünya çapında daha fazla noktaya yayılan platformun, ülkemizdeki varlığı azımsanamaz derecede önemli. Tüm bu sonuçlar neticesinde Netflix‘in ülkemizde açacağı ofis, durumun daha da iyi bir noktaya ulaşacağının sinyallerini gösteriyor.

.

Netflix, Türkiye Ofisi İçin Müdür Alacak!

.

Netflix, Türkiye’de Açacağı Ofis İçin İş İlanı Yayınladı

.

Süreci hemen tamamlamak isteyen Netflix tarafı çalışmalarına anlam ve hız kazandırmak adına gerekli faaliyetleri ilgiyle sürdürmeye devam ediyor. Çalışmaları arasında Türkiye ofisi için personel alımı da bulunan platformun, Linkedin üzerinden açtığı bir ilan dikkat çekti.

.

Netflix İstanbul’da açacağı ofis için “Ofis Müdürü” (Workplace Manager) arayışına başladı. Linkedin hesabı üzerinden iş ilanı açan dijital yayın platformu, başvuru formu için sizi doğrudan Netflix’in iş sitesine yönlendiriyor. Kısa sürede ilgi çeken ilan şimdiden popüler durumda. Kaç gün aktif kalacağı bilinmeyen başvuru ilanı bugün sabah saatlerinde başlatıldı.

.

Netflix, Türkiye Ofisi İçin Müdür Alacak!

.

Popüler dijital medya servisinin, iş ilanı açtığı pozisyon için aradığı roller ise kısaca ofisin günlük işleyişini ve işyeri hizmetlerini desteklemek, işyerindeki kalitenin izlenmesi ve sürdürülmesi, iyileştirme alanları belirlemek ve gerekli koordinasyonları sağlamak olarak belirtiliyor.

.

Aday profili şartları ise benzer bir pozisyonda en az 5 yıllık deneyim. Tüm iç ve dış paydaşlarla başarılı ilişkiler sürdürebilme, sosyal, proaktif ve insiyatif alabilen şartlar göze çarpıyor.

.

Netflix’in İstanbul’da açacağı Türkiye ofisine ait iş ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *