Nintendo, Super Mario Bros 35. Yıl Dönümü Ürünlerinin Üretimini Bu Ayın Sonunda Durdurmayı Planladığını Doğruladı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Nintendo, Super Mario Bros 35. Yıl Dönümü Ürünlerinin Üretimini Bu Ayın Sonunda Durdurmayı Planladığını Doğruladı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NINTENDO

Nintendo’nun bu sınırlı sayıda üretilen Mario 35. yıldönümü ürünleri hakkındaki fikrini değiştirebileceğini umanlar, şirketin bu ayın sonunda kampanyayı tamamlama planlarını yeniden onayladığı için görünüşte şanssız görünüyor. Sınırlı sayıdaki ürünlerden birini satın almak için görüyorsanız, sonsuza dek yok olmadan önce hızlı davranmanız iyi olur.

.

Nintendo, Japon Twitter hesabındaki yakın tarihli bir gönderide hayranlarına Super Mario Bros. 35. yıl dönümü kampanyasının Mart 2021 sonunda sona ereceğini hatırlattı. Bu nedenle, ilgili bazı ürünlerin üretimi ve satışı da bu noktada sona erecek.

.

Nintendo, Super Mario Bros 35. yıl dönümü ürünlerinin üretimini bu ayın sonunda durdurmayı planladığını doğruladı

.

Super Mario 3D All Stars (Japonya’da Super Mario 3D Collection olarak bilinir) 31 Mart’ta kullanımdan kaldırılacak. Dijital ve fiziksel formatlarda sunulan paket, Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Switch için Super Mario Galaxy’nin optimize edilmiş sürümlerini içeriyor.

.

NES için orijinal Super Mario Bros.’a dayanan çevrimiçi battle royale oyunu Super Mario Bros. 35 de 31 Mart’ta ortadan kalkıyor. Freebie (Nintendo Switch Online aboneleri için), bir savaşta oyuncuları 34’e kadar diğer oyuncuyla karşı karşıya getiriyor.

Nintendo, Super Mario Bros 35. Yıl Dönümü Ürünlerinin Üretimini Bu Ayın Sonunda Durdurmayı Planladığını Doğruladı!

.

Orijinal olarak 1980 yılında aynı adla piyasaya sürülen bir ürün olan Nintendo’nun Game & Watch’ı, bu ayın sonunda ek olarak kullanım ömrü sonu durumuna ulaşacak.

.

Nintendo of America başkanı Doug Bowser , geçen yılın sonlarında, ürünlerin sınırlı üretiminin sonunda Mario’nun 35. yıldönümünü kutladığını söyledi. Evet, bu noktada karar gerçekten o kutlama özelliği ve yönü etrafında verildi. Mart ayının sonundan sonraki planlarla konuşamam, ”diye ekledi Bowser daha fazla yorum için basıldığında.

.

Super Mario 3D All Stars ve Game & Watch’un 31 Mart’tan sonra da çalışmaya devam edeceği, mağazalarda bulunması daha zor olacak. Ancak Super Mario Bros. 35, bitiş tarihinden sonra artık oynanamayacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: