Razer, entegre hoparlörler içeren ‘akıllı gözlük’ satan şirketler listesine katılıyor. 199 $ ‘lık Razer Anzu, iki lens setiyle birlikte gelir ve farklı çerçeve şekillerine sahipken, vurgu yerleşik hoparlörler ve dokunmatik kontrollerdir.

.

Ses özellikli gözlükler yeni değil; Bose’s Frames güneş gözlükleri birkaç yıldır piyasada ve Amazon’un Echo Frames 2020’de piyasaya sürüldü. Razer’ın versiyonu iki değiştirilebilir lensle birlikte geliyor: mavi ışığın yüzde 35’ini bloke ederek iç mekanda bir ekrana bakarken göz yorgunluğunu azaltan şeffaf bir çift; ve dış mekan kullanımı için% 99 UVA / UVB korumalı polarize güneş gözlüğü lensleri.

.

Razer, entegre hoparlörlere sahip Anzu akıllı gözlüklerini tanıttı

.

Öne çıkan özellik, Anzu’nun ses yetenekleridir. 16 mm sürücülü açık kulak ses tasarımına ve çok yönlü mikrofona sahiptir. Razer, kurulumun çerçevede “neredeyse imkansız” olduğunu söylüyor.

.

Anzu’nun gerçekten kablosuz tasarımı, Razer’ın çerçevenin rahatlığını ve esnekliğini artırdığını söylediği sol ve sağ hoparlörleri ayırıyor. Oynatma, duraklatma, atlama ve akıllı telefon asistanının etkinleştirilmesi gibi ses işlevlerinin tümüne gözlüklerin dokunmatik arayüzünden erişilebilir.

.

Razer, Entegre Hoparlörlere Sahip Anzu Akıllı Gözlüklerini Tanıttı

.

Razer, Anzu’nun pürüzsüz, kekemesiz ses için 60 ms düşük gecikmeli Bluetooth bağlantısı kullandığını ve tek bir şarjla yaklaşık beş saatlik çalma süresi elde ettiğinizi yazıyor. Hatta bir “aktif oyun moduna” sahiptir ve hem büyük hem de küçük boyutlarda dikdörtgen veya yuvarlak çerçeve seçenekleri elde edersiniz.

.

Razer, Anzu için reçeteli lenslerde yüzde 15 indirim sunmak için Lensabl ile ortaklık kurdu. IPX4 derecesi, yağmurda giymek için su sıçramasına karşı dayanıklı olduğu anlamına gelir ve alıcılar bir taşıma çantası ve USB-A şarj kablosu alır.

.

Anzu, Razer.com, Best Buy ve RazerStore konumlarından edinilebilir.

.