«
Xiaomi-Redmi-K30-Ultra-is-officially-presented

Bu haftanın başlarında , bir ihbarcı tarafından Redmi’nin 2021’de en azından Snapdragon 888 destekli amiral gemisini piyasaya süreceği açıklandı. Bunlardan biri, 2021 yılının ilk çeyreğinde Redmi K30 Pro’nun yerini alması beklenen Redmi K40 Pro olabilir. Yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. Redmi K40 Pro, önceki Redmi K20 Pro ve K30 Pro telefonlar gibi çentiksiz bir ekrana ve açılır bir selfie kameraya sahip olmayacak .

Leakster Sudhanshu Ambhore , Redmi K40 Pro’nun ekranının sol üst köşesinde bir selfie kamera deliğine sahip olacağını iddia etti. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, Redmi K40 Pro’nun bir delikli ekrana sahip olduğu söylentisi sosyal platformlarda dolaşıyor.

Geçen ay yaşanan bir sızıntı, K40 Pro’nun düz bir OLED panele sahip olacağını ve delik boyutunun 3,7 mm olabileceğini iddia etti. Redmi K30 Pro’nun eksikliklerinden biri, yalnızca 60Hz yenileme hızını desteklemesiydi. Geçen ay, yaklaşan Redmi amiral gemisinin daha yüksek bir yenileme oranını destekleyeceği bildirilmişti. Bu nedenle, K40 Pro’nun 90Hz, 120Hz ve hatta 144Hz yenileme hızı desteğiyle gelmesi muhtemeldir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *