Rus TikTok’çuların Yeni Gözdesi: Türkçe Bir Parça! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Rus TikTok’çuların Yeni Gözdesi: Türkçe Bir Parça!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rus TikTok’çuların Yeni Gözdesi: Türkçe Bir Parça!

Biliyorsunuz sosyal medya platformları arasında şu sıralar en gözler arasında yer alan TikTok her geçen gün farklı bir sebeple gündemimize giriyor. Geçen haftalarda TikTok’un ABD ile yaşadığı problem ve satılmasıyla haberlerimize taşıdığımız TikTok şimdi ise yeni bir şekilde geliyor: Rusya’daki TikTok kullanıcılarının yeni gözdesi bir Türkçe rap parçası olmasıyla. Ksenia Mayakova adlı YouTube kanalı sokağa çıkıp insanlara bir anda popüler olmuş parçayı soruyor. Rusya TikTok Türkçe rap parçası ile sallanıyor!

.

Rusya TikTok Türkçe rap parçası ile sallanıyor: Adana’dan Rusya’ya!

.

TikTok üzerinden pek çok parça popüler hale geliyor. Bunlardan birisi de Adanalı İsyan Tetick’in Patlamaya Devam parçası oldu. Rusya’da şu sıralar oldukça popüler hale gelen şarkıya yönelik TikTok üzerinden milyonlarca video çekilmiş durumda. Sosyal medyayı sıkı takip edenler bilir bu şarkı İnternet aleminde daha çok uzaylı bir karakter ile paylaşılıyor ve komik videolarla birleştiriliyor.

.

Patlamaya Devam parçası Rusya’da Shazam’da aratılan 6’ıncı şarkı konumunda yer alıyor. Videoda özellikle gençler arasında popüler olduğu söylenen şarkının, dinlenme şekilleri değişiyor. Örneğin, bisiklete binen kişiler hoparlör eşliğinde açarak bu parçayı dinliyor ve tabiricaizse ”hava attığı” şarkılar arasında yer alıyor.

.

Türkiye’de zaten bilinen bu şarkı Rusya’da da bir süredir gündemde yerini almış durumda. YouTube’da Türkçe konuşmasıyla dikkat çeken ancak aslen Rus olan Ksenia Mayakova da Türkçe’sini bu şarkı için konuşturuyor. Paylaştığı videoda Ruslara bu parçayı bilip bilmedikleri, biliyorlarsa neden sevildiği? Gibi sorular yönlendiriyor.

.

Söz konusu parçanın bağlantısı.

.

İlginç konuya dair paylaşılan videoyu izlemek isteyenleri şuraya alabiliriz:

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: