Samsung Galaxy Watch 3 Şimdilik Sadece Güney Kore'de EKG'ye Sahip | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy Watch 3 Şimdilik Sadece Güney Kore’de EKG’ye Sahip

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy Watch 3 Şimdilik Sadece Güney Kore'de EKG'ye Sahip

Samsung yakın zamanda yeni nesil akıllı saati Galaxy Watch 3’ü sundu  . Bir elektrokardiyogram özelliği de dahil olmak üzere sağlıkla ilgili birden fazla işlevi destekleyerek karşınıza çıkar. Bununla beraber, bu şimdilik sadece Güney Kore varyantı için mevcut ve Engadget tarafından açıkladığı üzere yakında Galaxy Watch 3 global versiyonunda ve Galaxy Watch Active 2’de de mevcut olacak .

Samsung Galaxy Watch 3 için netleşen önemli özellikler - LOG

 

Diğer önemli sağlık özelliklerinin dışında, yeni Galaxy Watch 3, Apple Watch’un henüz sunmadığı bir şey olan kan basıncı izlemeyi de destekliyor. Bununla beraber, temel okumaları elde etmek için bir kan basıncı manşonu ile kalibre edilmesi gerekir. Fakat bundan sonra, algoritmalar kullanarak sistolik ve diyastolik basınçları hesaplayabilme imkanına sahiptir.

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtıldı! İşte tüm özellikleri - Teknoloji ...

Büyük hayal kırıklıklarından biri, bu özelliklerin yalnızca Güney Kore’de mevcut olmasıdır. Samsung, tansiyon izleme ve EKG’yi ABD’ye getirmeden önce FDA doğruladı bekliyordu. Güney Koreli teknoloji devinin son canlı yayınına göre, her ikisi için de doğrulama aldı, bu da bu özellikler için güncellemenin yakında gelmesi gerektiği manasını karşılamaktadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: