«
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Snapchat ücretli oldu! İşte Snapchat+ özellikleri

Snapchat ücretli oldu! İşte Snapchat+ özellikleri

i

Ücretli abonelik hizmeti Snapchat Plus duyuruldu. Sosyal medya için yeni bir premium teklif olan Snapchat+ fiyatı ne kadar? İşte detaylar.

Sosyal medya devi Snapchat, ücretli abonelik teklifini erişime açtı. Snapchat+ ismindeki yeni premium özellik, kullananlara birtakım faydalar ve özelliklere erken erişim hakkı tanıyacak. İşte Snapchat Plus ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Snapchat+ nedir ve nasıl kullanılır?

Snapchat, reklama ek olarak para kazanma yollarını genişletiyor. Ayda 3.99 dolara sunulacak Snapchat+ ile halihazırda programda olmayan birtakım özelliklere erişim hakkı sunulacak. Snapchat’in basın açıklamasına göre, Plus aboneleri “tonla yeni özelliği” test etme fırsatı yakalayacak.

Açıklamaya göre, Snapchat Plus ile Snap’lerinizi bir defadan çok izleyen kullanıcıları görmekten program simgesini değiştirmeye kadar bir dizi yenilik sunulacak. Şirket, bu abonelik katmanı yardımıyla topluluğu daha çok dinleme fırsatı yakalayacağına inanıyor.

Snapchat Plus’ın profilinizi daha çok kişiselleştirme hakkı vereceğini söylemek mümkün. Dikkate değer yeni özellikler arasında program simgesini değiştirme, hikayenizi araştıran kullanıcıları görme ve bir arkadaşınızı BFF (En İyi Arkadaş) olarak sabitleme olanağı bulunuyor.

Özel, deneysel ve lansman evveli özelliklerden meydana gelen bir koleksiyon olan Snapchat+’ı kullanıma sunuyoruz. Bu abonelik, topluluğumuzun en tutkulu üyelerinden birtakımlarına yeni Snapchat özellikleri sunmamıza ve evvelcelikli destek sunmamıza imkan tanıyacak.

Snapchat+’ın Türkiye’de bulunmadığını belirtelim. Ancak platform, vakitle daha çok ülkeye yayılmak istediklerini söyledi. Resmi duyuruya göre premium hizmetten faydalanabilecek ülkeler şu şekilde: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri.
Sosyal medya şirketlerinin ücretli abonelik sistemleri yaygınlaşacak gibi görünüyor. Daha evvelce Telegram, Premium adlı özelliğini ve Twitter ise Blue abonelik sistemini sundu.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *