«
TELEGRAM

Son günlerde yenilediği kullanıcı sözleşmesi ile Türkiye’de gündem olan WhatsApp kan kaybetmeye devam ederken, Telegramdan büyük bir gönderme geldi.

.

Telegram’dan WhatsApp’a Gönderme!

.

Telegram, Whatsapp’a Karşı Üstün Durumda

.

Sosyal medyada büyük tartışma haline gelen WhatsApp kullanıcı sözleşmesi, kullanıcıları ikiye ayırdı. 8 Şubat’a kadar sözleşmeyi onaylamayanlar bu tarihten itibaren WhatsApp kullanamayacak, ancak büyük bir çoğunluk bugünden farklı platformlara geçiş yaptı.

.

Telegram’dan WhatsApp’a Gönderme!

.

Rus programcı Nikolai Durov, Pavel Durov ve Axel Neff tarafından oluşturulan; yasal ikametgah adresi Londra’da, operasyon merkezi ise Birleşik Arap Emirlikleri’nde olan Telegram, resmi Twitter hesabından WhatsApp’a göndermede bulundu.

.

.

Viral videolarda çok fazla paylaşılan, tabut taşıyan insanların önüne WhatsApp kullanıcı sözleşmesindeki kabul etme kısmını montajlayıp paylaşan Telegram, işlevsel ve pratik kullanılışı ile WhatsApp’ı kısa zamanda kullanıcı sayısı olarak her an geçebilir.

.

WhatsApp’ın sahibi Facebook’un bu gelişmelere nasıl bir tepki vereceği henüz bilinmiyor ancak kullanıcıların büyük bir bölümü WhatsApp kullanmama kararından geri dönmeyecek gibi duruyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *