The Day Before Videosu Yayınlandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

The Day Before Videosu Yayınlandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

THE DAYS BEFORE

The Day Before gibi hayatta kalma türündeki oyunlar, yaşattıkları atmosferle oyuncuların beğenisini toplamakta. Dünyanın hala atlatma sürecinde olduğu bir salgın hastalık dönemindeyiz ve bu durum oyun stüdyolarına da yansıdı. Bu yıl çıkış yapması merakla beklenen The Day Before oyunundan oynanış videosu geldi.

.

The Day Before Videosu Yayınlandı!

.

The Day Before Oynanış Videosu

.

Bir açık dünya ve hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan yapım pandemi sonrasında yaşanan kıyameti senaryo alıyor. Oyunda besin kaynakları için birbirini öldüren insanlar ve zombilerle mücadele ediyoruz. Pandemiden sonra hayatta kalanların kaynak toplamak için girdiği yarışta bir şekilde hayatta kalmamız gerekecek. Topladığımız kaynakları satıp bir ticaret ağı da kurabiliriz. Tek oyunculu ve çok oyunculu desteğinin bulunması hayatta kalma türünde bir çok oyunculu oyun oynayabileceğimiz için bizleri heyecanlandırıyor.

.

.

Oyunun Steam sayfası oluşturulmuş olsa da ne zaman çıkış yapacağı henüz belli değil. Fakat yapılan tahminlerle bu yılın ikinci çeyreği hedef gösterilebilir. Oyunun hem hikayesiyle hem oynanışıyla Tom Clancy’s The Division oyununa çok benzediğini söyleyebiliriz. Benzer bir senaryoya konu olan The Division oldukça başarılı olmuştu. PC için çıkış yapacak oyunun Steam sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: