«
TWITTER

Twitter, yazarların haber bültenleri yayınlamasına olanak tanıyan Revue için satın alma planları yapıyor. Firma böylece Twitter’da okuyuculara ulaşmak ve kitlelerini büyütmek için düzenli olarak yayın yapan kullanıcılara kolaylık sağlamış olacak.

.

Twitter Revue’ü Satın Aldı!

.

Revue Artık Twitter’ın Desteğiyle Devam Edecek

.

Twitter’ın Revue için giriştiği satın alma, firmayı son zamanlarda popülerliği artan bülten hizmeti Substack ile de doğrudan rekabete sokmuş olacak. Zira bazı yüksek profilli gazeteciler, Substack bünyesinde ücretli haber bültenleri oluşturmak için bağlı bulundukları medya şirketlerinden ayrılmıştı.

.

Twitter Revue’ü Satın Aldı!

.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Twitter ürün lideri Kayvon Beykpour, “Güçlü bir yazar ve okuyucu topluluğu ile Twitter, kuruluşların ve yazarların büyük ölçekte kendilerini büyütmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. Amacımız, aboneleriyle bağlantı kurmalarını kolaylaştırırken aynı zamanda okuyucuların yazarları ve içeriklerini daha iyi keşfetmelerine yardımcı olmaktır.” şeklinde ifadelerde bulundu.

.

Beykpour ayrıca Revue’nin bağımsız bir hizmet olarak kullanılmaya devam edecek şekilde planladıklarını belirtti. “Revue’a bağımsız bir hizmet olarak yatırım yapmaya devam edeceğiz ve ekibi, yazarların haber bültenlerini oluşturma, kitlelerini organize etme ve çalışmaları için ödeme alma yöntemleri konusunda odaklanmaya teşvik edeceğiz. Ayrıca zamanla ekip, Twitter’a uzun içerik odaklı deneyimler oluşturacak.”

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *