Twitter’dan Tweet Düzenleme İle Alakalı İmalı Paylaşım Geldi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Twitter’dan Tweet Düzenleme İle Alakalı İmalı Paylaşım Geldi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

twitter

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter, tweet düzenleme için dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği özellik için sosyal medya platformu, bir şart ortaya koydu.

.

Ancak bu şart sıradan paylaşımında bir mesaj bulunmuyor. Sosyal medya platformu bu paylaşımıyla birlikte sosyal bir konuya dikkat çekmek istedi. Yapılan paylaşım da 2 milyondan fazla beğeni almış durumda.

.

twitter

.

Twitter’dan İlginç Paylaşım

.

Günümüzde oldukça yoğun ve aktif kullanıcısı bulunan Twitter, kullanıcılarının en çok istediği bir özellikle birlikte, sosyal bir mesajda verdi. Son ayların gündemini oluşturan corona virüs salgınına dikkat çeken paylaşımda, kullanıcıların düzenleme özelliği alabilmesi için birde şart koşuldu.

.

Twitter’in kendi hesabından yapılan düzenleme açıklamasında, “Herkes maske taktığında tweet düzenleme butonuna sahip olabilirsiniz.” dedi. Böylelikle Twitter da maske takma çağrısı yapan sosyal medya platformları arasında yerini almış oldu.

.

.

Bu gönderinin paylaşılmasının ardından, tweet 626 bin RT ve 2,2 milyon beğeni aldı. Salgın riskinin sürmesine rağmen maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayan kişiler için sosyal medyada bu tür paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor.

.

twitter

.

Öte yandan Twitter’ın sosyal mesajını, uzun zamandır eksik olarak görülen bir özellikle birlikte paylaşması da dikkat çekti. Sosyal medya platformu kullanıcıların dikkatini çekebilmek için böyle bir paylaşım yapmış olabilir.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: