«
WHATSAPP

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, yeni bir özellikte testler yapıyor. Google Play Beta Programı’ndaki kullanıcılar için sunulan özellik, göndermek istediğiniz videonun sesini kaldırmanıza imkan tanıyor.

.

WhatsApp’ın ‘Sessiz Video’ Özelliği Test Aşamasında!

.

Videoların Sesini Kapatabileceksiniz

.

Yakın zaman önce 2.21.3.13 beta güncellemesini yayınlayan WhatsApp, Android platformundaki beta kullanıcıları için yeni bir özellik ekledi.

.

WABetaInfo’nun paylaştığı bilgilere göre Mute Video (Sessiz Video) adındaki özellik, kullanıcıların bir videoyu paylaşmadan önce sesini kapatabilmelerine olanak tanıyor. Özelliğin kullanımı ise oldukça kolay.

.

Halihazırda videoları göndermeden önce karşınıza çıkan düzenleme ekranı üzerinden videoların sesini kapatabileceksiniz. Böylece arka plan sesleri nedeniyle paylaşamadığınız videoları artık paylaşabileceksiniz.

.

WhatsApp’ın ‘Sessiz Video’ Özelliği Test Aşamasında!

.

Söz konusu yenilik şimdilik Google Play Beta Programı‘ndaki kullanıcılar için sunulmuş durumda. Yine de programdaki tüm kullanıcıların bu özelliğe erişemediğini belirtmek gerek.

.

Mute Video özelliğini yavaş yavaş kullanıma sunan WhatsApp, yeni video düzenleme aracını tüm beta kullanıcılarına birkaç gün içerisinde ulaştırmayı hedefliyor.

.

Yakın zaman önce kullanıcıların onayına sunduğu yeni veri politikası ile büyük bir tepki toplayan WhatsApp, yeni özellikleri ile platformun işlevselliğini artırmayı amaçlıyor. ABD’li sosyal medya devi Facebook’un çatısı altında faaliyet gösteren anlık mesajlaşma platformu, dünya genelinde 2 milyardan fazla aktif kullanıcıyı barındırıyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *