Xiaomi, 10. Yıl Dönümü İçin Sınırlı Sayıda Üretilen Mi Bunny "Mitu" Heykelciklerini Yakında Tanıtacak! - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Hindistan Akıllı Telefon Pazarı 2020’nin İkinci Çeyreğinde Yıllık Bazda% 50,6’lık Büyük Bir Düşüş Görüyor Ve İkinci Çeyrekte Toparlanması Bekleniyor!

e
sv

Xiaomi, 10. Yıl Dönümü İçin Sınırlı Sayıda Üretilen Mi Bunny “Mitu” Heykelciklerini Yakında Tanıtacak!

avatar

Ahmet Yusuf Akbaba

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, Mi 10 Ultra , Redmi K30 Ultra ve daha fazlası gibi 10. yıldönümü sınırlı sayıda ürünlerini piyasaya çıkarmak için yakında bir etkinliğe ev sahipliği yapacak . Aynı konferansta, firma aynı zamanda bir doğrultusunda maskot aka “Mi Tavşan” “Mitu” peçesinin yeni figürler olacak teaser Mi Ev Weibo hesabına göre.

Xioami Mi Bunny Mitu Öne Çıkanlar

Halk arasında “Mi Bunny” olarak bilinen “Mitu”, şirketin kuruluşundan bu yana Xiaomi’nin resmi maskotu. Şirket, maskotunu bir dizi ürününde kullanıyor. Mesela, Xiaomi web sitelerinin hata sayfalarında ve hatta şirketin akıllı telefonlarının fastboot ekranında görülebilir  .

Bir de, “MIUI Temaları” mağazasında Mitu’ya dayalı birden fazla tema ve AOD stile sahiptir. Dahası, maskotu olan diğer tüm firmalar gibi Xiaomi de Mi Bunny figürinlerini (aksiyon figürleri) satıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi, festivaller ve başarılar vesilesiyle ara sıra yeni Mitu heykelcik modellerini gösteriyor. Fakat yaklaşan modeller, Xiaomi’nin 10. yıl dönümünü kutlamak için sınırlı sayıda üretilecek.

Xiaomi Mi Bunny Mitu 10. Yıldönümü Tanıtım Videosu

Mi Bunny ürünleri ve heykelciklerinin çoğu Çin ile sınırlıdır . Önümüzdeki olanlar Xiaomi’ye özel olduğu için küresel pazarlarda da mevcut olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: