Xiaomi, Hindistan'da Rs'de Fiyatlandırılan Mi Beard Trimmer 1C'yi Piyasaya Sürdü.13 ABD Doları(96,15 Türk Lirası) | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi, Hindistan’da Rs’de Fiyatlandırılan Mi Beard Trimmer 1C’yi Piyasaya Sürdü.13 ABD Doları(96,15 Türk Lirası)

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi, Hindistan'da Rs'de Fiyatlandırılan Mi Beard Trimmer 1C'yi Piyasaya Sürdü.13 ABD Doları(96,15 Türk Lirası)

Çinli teknoloji devi Xiaomi , bugün resmi olarak Hindistan pazarı için Mi Beard Trimmer 1C’yi açıkladı. Sakal düzeltici, geçen yıl Haziran ayında Hindistan’da piyasaya sürülen Mi Sakal Düzelticinin daha ucuz bir halidir.

Yeni ürün, dört kenarlı bir tasarım içeren selefi ile benzer bir tasarıma ürünüdür. Bir de, 20 uzunluk ayarı bulunan ultra hassas kendiliğinden bilenen bıçaklarla birlikte gönderilir. Ayrıca tek bir şarjla 60 dakikalık kullanım süresi vardır.

Xiaomi, Hindistan'da Rs'de Fiyatlandırılan Mi Beard Trimmer 1C'yi ...

Mi Beard Trimmer 1C kendiliğinden bilenen bıçak, kesimlerde doğruluk ve düzgünlük sağlayan 0,5 mm hassasiyet özelliğini barındırır. Aynı zamanda daha fazla konfor sağlayan çizmeyen dişleri kullanır. Kit içinde ayrıca bir sakal tarağı vardır.

Xiaomi, Hindistan'da Rs'de Fiyatlandırılan Mi Beard Trimmer 1C'yi Piyasaya Sürdü.13 ABD Doları(96,15 Türk Lirası)

Ürün, mikro USB bağlantı noktası üzerinden 2 saatte tam olarak şarj edilebilen 600 mAh pil içerir. Tam şarj, 60 dakikaya kadar kullanım garantisi verilir. Kalan pil gücünü gösteren bir LED pil göstergesi dahi bulunur. Gadget, bir güç bankası ya da dizüstü bilgisayar kullanılarak şarj edebilirsiniz. Bir de, düzelticinin istenmeden açılmamasını sağlayan bir seyahat kilidi işlevi de elde edersiniz.Mi Sakal Düzeltici 1S

İlgili bir gelişmede Xiaomi ayrıca birinci sınıf erkek bakım ürünleri markası olan The Man Company ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Marka, Mi Trimmer 1C, The Man Company Badem ve Kekik Sakal Yağı ve Badem ve Kekik Sakal Yıkama ürünlerine sahip olacak özel bir “Evinizdeki Salon” kiti üretti. The Man Company’nin tüm ürünleri.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: