«
MERCEDES

Farklı ürün kataloğu olan Çinli dev XiaomiMercedes ile ortak olarak ürettiği Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition versiyonunu duyurdu.

.

Xiaomi ve Mercedes Yeni Scooter Modelini Paylaştı!

.

Yaklaşık 1 yıl önce Mercedes ekibi ile işbirliği yaparak yeni bir elektrikli scooter yapacağını açıklayan şirket, yeni ürünüyle beraber konforu ön planda tutuyor.

.

Mi Electric Scooter Pro 2’nin Mercedes-AMG Versiyonu Paylaşıldı

.

Xiaomi’nin yeni tanıttığı scooter, Mercedes-AMG’nin tasarımında kullandığı geleneksel renkleri olan gümüş ve turkuaz renkleri ve takım logosu mevcut.

.

Teknik açıdan geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya sürülen Mi Electric Scooter Pro 2 modeli ile aynı özelliklere sahip olacak scooter, 600W güç üreten bir motora sahip. Scooter saatte 25 km hıza ulaşabiliyor. Yüzde 20 eğime sahip yokuşları çıkabilecek güce sahip olan scooter kullanıcıya toplam 45 km menzil vadediyor.

.

Xiaomi ve Mercedes Yeni Scooter Modelini Paylaştı!

.

Scooter ayrıca, sürücülerin rahat ve sorunsuz bir sürüş deneyimi için çok çeşitli parametreleri görüntülemesine ve kontrol etmesine imkan veren yerleşik bir LCD ekrana sahiptir. Ekran, kullanıcıların gerçek zamanlı hızı kontrol etmelerine, bir sürüş modu seçmelerine, Bluetooth’a bağlanmalarına ve far ayarı yapmalarına olanak sağlıyor.

.

Özünde güvenlik düşünülerek tasarlanan Mi Electric Scooter Pro 2 ön, arka ve yan reflektörlerin yanı sıra daha iyi görüş için 10 metreye kadar ileriyi aydınlatan yükseltilmiş 2W far ile çok yüksek görüş imkanı sunuyor.

.

Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition, tavsiye edilen perakende satış fiyatı 799 Euro olarak belirlendi ve Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik bilinmiyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *