«
godzilla-vs-kong

Bu beklemeye değer bir dövüş. Godzilla vs Kong, Mart ayında HBO Max’te çıkıyor ve şimdi ilk fragman sayesinde baş parmağıyla ayak parmağındaki iki ikonik deve yeni bir bakışımız var.

Warner Bros. MonsterVerse’deki dördüncü giriş – daha önce Kong’u görmüş : Skull Island , Godzilla ve Godzilla: King of the Monsters , titanik mücadelenin temelini oluşturuyor – ayakta kalan son iki titan olarak Godzilla ve Kong’u içeriyor. Ancak fragman, “biri düşecek” diye eve çekiçleme niyetinde.

New Godzilla vs Kong fragmanı çağlar için destansı bir hesaplaşma vaat ediyor

Zack Snyder’i bile ürkütebilecek bir şehir yıkımı sahnesiyle başlayan Godzilla vs. Kong fragmanı, değişmez güç taşınmaz nesneyle buluşmadan önce bizi sahnenin bir kısmına götürüyor.

Kong, Skull Island’a ve 2019’un Godzilla: King of the Monsters filmindeki potansiyel bir titan saldırısına atıfta bulunan kredi sonrası alayından sonra yakalandı ve okyanusun ortasında Godzilla’yı cezbetmek için getirildi. Orada, ikisi çarpışıyor – ve film tarihinin en büyük (tam anlamıyla) iki isminin ilk kez ekranda savaşmasını beklediğiniz kadar heyecan verici. Daha sonra Kong ve Godzilla, neon ışıklı bir şehrin ortasında, potansiyel olarak Doğu’da yeniden etkileşim kurar. Belki üçüncü turda bir kazanan taçlandırılır?

New Godzilla vs Kong fragmanı çağlar için destansı bir hesaplaşma vaat ediyor

Tabii ki, canavar karması olan tek şey değil. Millie Bobby Brown, diğerleriyle birlikte canavarlardan birini “kışkırtıldıktan” sonra bulmaya çalışan Madison Russell (Canavarlar Kralı Mark ve Emma’nın kızı) olarak geri dönüyor. Bir avuç gazete kupürü, yine kendi gizli operasyonlarına odaklanan karanlık grup Monarch’ı ima ederken, titanları kimin kızdırmaya çalıştığını tahmin etmenin ödülü yok.

Her şey Godzilla ve Kong arasında son bir düelloyla sonuçlanacak. Hatta fragmanın heyecan verici bir şekilde birkaç şok ve sürpriz bıraktığı hissine kapılıyorsunuz – Kral Ghidorah gibi devlerden herhangi biri geri dönüş yapabilir mi? Godzilla vs Kong’un 26 Mart’ta sinemalarda ve HBO Max’te ne zaman vurulacağını öğreneceğiz.

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *