«
indir (1)

Ufak bir Assassin’s Creed Valhalla oyuncusu, sadece bir yığın kayayı vurarak güçlü bir Isu yayının kilidini açabileceğinizi keşfetti.

JorRaptor tarafından bu videoda gösterildiği gibi, oyuncular Northumbria’ya gitmeli ve Brunson Turret’i ziyaret etmelidir. Yakındaki gölde küçük bir ada bulacaksınız – ve işte sihir gerçekleştiği zaman.

Birinin buna yanlışlıkla nasıl tökezlediğini bile anlayamıyorum, ama kayayı birkaç kez vurursanız – diğer cevher yığınlarının aksine kırılmayacağını – hızlı kaydet ve oturumu kapat, Sonunda kırık bir kaya yığınının önünde yeniden doğacak ve ardından ekranınızda yeni edinilmiş bir öğe olarak ortaya çıkan gizli Nodens ‘Arc yayının kilidini göreceksiniz .

Şu anda bunun ya bir böcek ya da en azından bir peynir olduğu varsayılıyor, bu yüzden Ubisoft’un daha fazla oyuncunun güçlü silahı bu kadar kolay kazanmasını önlemek için hızlı hareket etmesi mümkündür, bu nedenle, kapmaktan hoşlanıyorsanız, Northumbria’ya geç değil, daha erken gidin. yay kendin. 

ICYMI, Assassin’s Creed hayranları nihayet gizli Isu dilini tercüme etti . Assassin’s Creed serisindeki ilk uygarlık tarafından kullanılan zeki hayranlar, Assassin’s Creed serisindeki Ancient Ones olarak bilinen tanrı benzeri figürlerin söylediklerini artık deşifre ettiler.

Bu gizli Isu silahını Assassin's Creed Valhalla'da sadece bir yığın kayaya vurarak açabilirsiniz.

Fiillerden sıfatlara ve sayılara kadar, Access the Animus, kendi “karmaşık grameri, alfabesi ve kendine ait bir dizi kuralı” olan Isu dilinin nasıl tercüme edileceğini kapsamlı bir şekilde açıklar. Hatta fiil zamanlarını, konjuge kelimeleri, gramer vakalarını ve cümle yapılarını bile çözebildiler. 

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *