«
tiktok

Sosyal medya uygulaması olan TikTok kendi uygulamasında en fazla izlenen viral videoları internet sitesinde açıkladı. Listenin başında ise Bella Poarch isimli kullanıcının “M to the B” adlı  videosu yer aldı. 

.

TikTok En Çok İzlenen Viral Video Açıklandı

.

TikTok platformundaki en büyük videoları, trendleri ve içerik oluşturucularının katkılarını bir basın bülteni aracılığıyla internet sitesinde açıkladı. Viral video kategorisi ve diğer kategorilerdeki ödül dağıtımı ile ilgili TikTok, “Dünya bu yıl bir değişim fırtınası geçirirken, bir şey değişmedi. O da topluluğumuzun kalbi. Yılın çoğunu fiziksel olarak ayrı geçirmiş olsak da sizinle birlikte derin bir bağlantı duygusu oluşturduk. Yaratıcılığınızla her gün milyonları etkilemeye ve ilham vermeye devam ettiniz. TikTok topluluğu aracılığıyla sınırları ve nesilleri aştık, kahkahalar ve gözyaşları paylaştık ve hayatın en iyi anlarını kutladık” açıklamasında bulundu. 

.

tiktok

.

Uygulamayı kullanan kişilerin verdiği oylar doğrultusunda belirlenen sıralamada, viral videolar kategorisinde birincilik “M To The B” isimli dudak senkronizasyonu videosuyla popüler olan içerik üreticisi Bella Poarch’a layık görüldü. Bu kategoride ikinci sırayı 420Doggface208 alırken, üçüncü sırayı ise itscaitlinhello isimli kullanıcı  aldı. Öte yandan listede Will Smith’in Man In Black filmine gönderme yaptığı ‘Wipe it Down Challange’ videosu da yerini aldı.

.

Firmanın viral ve diğer kategorilerde belirlediği en iyi videolara ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

.
TikTok
.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *