«
ASSASSINS

Ubisoft‘un geliştirdiği Rol Yapma Oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla‘da yeni yetenekler bulundu. Bazı kullanıcılar konsollarının internet bağlantısını kestiğinde Assassin’s Creed Valhalla içerisinde bulunan yetenek ağacında 3 yeni yetenek keşfetti.

.

Assassin’s Creed Valhalla’da Yeni Yetenekler Bulundu!

.

Assassin’s Creed Valhalla İnternet Bağlantısı Kesildiğinde Oyuna Yeni Yetenekler Ekleniyor

.

Ortaya çıkan yetenekler oyunun yetenek ağacında bulunan üç dala birer yetenek ekliyor. AyıKuzgun ve Kurt dalı bulunan yetenek ağacında ortaya çıkan yetenekler oyundaki dövüş mekaniklerine etki etmiyor. Yetenekler daha çok stratejik hareketler sağlıyor. Kuzgun dalında bulunan Assassin Carry yeteneği bir düşmanı gizli bir şekilde öldürdüğünüzde belirtilen tuşa basarak sırtınıza almanızı sağlıyor.

.

Assassin’s Creed Valhalla’da Yeni Yetenekler Bulundu!

.

Böylece düşman bedenini vakit kaybetmeden sırtınıza alıp güvenli bir yere gidebiliyorsunuz. Kurt dalında bulunan Arrow Looter yeteneği bir düşman okçusunu öldürdükten sonra yüksek bir şansla o bedenden ok toplamanızı sağlıyor. Ayı dalında bulunan Fight Ready yeteneği bir dövüşe en az bir adrenalin slotu kadar dolu şekilde başlamanızı sağlıyor.

.

Bu yetenekleri kullanabilmeniz için konsolunuzda internet bağlantısı olmaması gerekiyor. Ubisoft bu hata ile ilgili bir açıklama da yaptı. Ubisoft, bu yeteneklerin henüz piyasaya sürülmeye hazır olmadığını ve oyuncuların mümkün olduğu kadar oyunla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmaması için Valhalla‘yı çevrimiçi oynaması gerektiğini belirtti.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *