EA Play, Steam’de Erişime Açıldı! Abonelik Ücreti Arttı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

EA Play, Steam’de Erişime Açıldı! Abonelik Ücreti Arttı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EA Play, Steam’de Erişime Açıldı! Abonelik Ücreti Arttı!

Son zamanlarda artan oyun fiyatları nedeniyle, abonelik hizmetleri gibi çözümler oyunculara sunulmaya başlandı. Xbox Gamepass ve PlayStation Plus gibi servisler oyunculara; aylık ya da yıllık belli ücretler karşılığında birçok oyun sunuyordu. Şimdi ise EA Play Steam iş birliği ile yeni bir servis daha oyuncuların karşısına çıktı.

.

EA Play, Steam’de oyunculara sunuldu! Fiyatlar resmiyet kazandı.

 

Electronic Arts, daha önce de EA Access isimli bir abonelik servisini tüketicilere sunuyordu. Ancak bu servis artık Steam çatısı altında oyuncuların karşısına çıkacak. Abonelik ücretinin ise günümüz oyun fiyatlarına baktığımızda oldukça cazip olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

.

ABD’de aylık 5 dolar abonelik ücretine sahip EA Play Steam üzerinden aylık 12 TLyıllık ise 65 TL ücretle kullanılabilecek. Bu ödemenin sonunda ise birçok oyundan oluşan kütüphaneye erişim sağlanabiliyor. Bu kütüphanenin içinde öne çıkan bazı oyunlar ise; BattlefieldNeed for Speed, ve Titanfall oluyor. Ayrıca bu servisin sadece bilgisayar için değil Xbox One ve PlayStation 4 için de geçerli olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

EA Play, Steam’de Erişime Açıldı! Abonelik Ücreti Arttı!

Ayrıca bu servise abone olan kullanıcılara bazı ayrıcalıklar da tanınacak. Örnek vermek gerekirse; 420 TL ön sipariş fiyatına sahip FIFA 21, tam sürümüyle piyasada yerini almadan önce EA Play’in aboneleri tarafından 10 saat boyunca oynanıp, denenebilecek. Bu abonelik servisine erişmek ve incelemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

.

Güncelleme – EA Play’in fiyatına zam yapıldı.

Steam üzerinden kullanıcılara sunulan abonelik servisi, birkaç saat içinde beklenmedik şekilde fiyat artışına gitti. Aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL olan ücretler; aylık 29 TLyıllık 169 TL olarak güncellendi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: