OnePlus, RAM Boost Gibi Bazı Özelliklerin Eski Amiral Gemilerine Gelmeyeceğini Onayladı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

OnePlus, RAM Boost Gibi Bazı Özelliklerin Eski Amiral Gemilerine Gelmeyeceğini Onayladı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus, RAM Boost Gibi Bazı Özelliklerin Eski Amiral Gemilerine Gelmeyeceğini Onayladı

OnePlus yakın zamanda uyumlu cihazlar için Android 11 beta 3’ü yayınladı. Yeni güncelleme OxygenOS 11 ile birlikte geliyor , yeni UI OnePlus bu yıl telefonları için duyuracak. İnternet, yeni kullanıcı arayüzü hakkında ne düşündükleri konusunda bölünmüş olsa da, OnePlus, halihazırda mevcut olan bazı yazılım özelliklerinin, onları alacaklarına söz vermesine rağmen eski telefonlarına gelmeyeceğini ortaya çıkardı.

Bilgi, henüz gelmeyen vaat edilen bu özellikler hakkında soru sormak için OnePlus’a ulaşan XDA-Developers’ın Genel Yayın Yönetmeni Mishaal Rahman’a açıklandı . Aşağıda bahsedilen özellikler ve bu telefonlara gelmemesinin nedenleri:

OnePlus 5 serisi için RAM Boost

RAM Boost geçen yıl duyurulmuştu. OnePlus 6 , OnePlus 6T , OnePlus 5T ve OnePlus 5 için mevcut olma sözüyle OnePlus 7 serisiyle geldi . Telefon sahibinin kullanım modelini öğrenen özellik, zamanla uygulamaların başlatılacağını tahmin edebilir ve bu uygulamaların performansı artırmak için RAM’den tam olarak yararlanmasına izin verebilir.

OnePlus Nord Tanıtıldı. İşte Fiyatı Ve Teknik Özellikleri ! – Teknorex
RAM Boost’un OnePlus 5 ve 5T için kullanılabileceğini onaylayan resmi gönderiden alıntı

OnePlus’ın OnePlus 5 ve OnePlus 5T için satışa sunulacağına söz vermesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. OnePlus, neden henüz mevcut olmadığı sorulduğunda, bir donanım uyumluluğu sorunu nedeniyle artık her iki telefon için de piyasaya sürülmeyeceğini söyledi. Evet, standart ders kitabı bahanesi.

OnePlus 3 serisi için Arayan Kimliği

OnePlus, belirli bölgelere özel bazı özellikler yayınlar ve bunlardan biri, OnePlus 6 ve OnePlus 6T’de ilk kez sahneye çıkan Arayan Kimliği’dir. Bu özellik, Android Pie güncellemesiyle birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T için kullanıma sunulacağına söz verildi, ancak değildi. OnePlus, ömürlerinin sonuna geldiklerinde artık iki telefon için piyasaya sürülmeyeceğini söylüyor.

DC Karartma, söz verilmiş olmasına rağmen OnePlus 6 ve OnePlus 6T için mevcut olmadığı için kaynak gönderiye dahil edildi, ancak iki telefonun kullanıcıları bu özelliğin kendileri için uygun olduğunu açıkladılar.

İlgili haberlerde, söz verilen güncellemeleri kaçıranlar sadece eski telefonlar değil.  5G veya 4G çift SIM desteği için yükseltme getirecek bir OTA almak gerekiyordu. Yayınlanmasının üzerinden beş ay geçti ve özellik henüz gelmedi. OnePlus sorulduğunda 2020’nin 4. çeyreğinde satışa sunulacağını söylüyor.

OnePlus, tek elle kullanım modunun OxygenOS 11 ve HydrogenOS 11’in kararlı sürümüyle kullanıma sunulacağını da doğruladı. Yeni güncellemeyi alacak tüm cihazların bu özelliği alıp almayacağı görülmeye devam edecek.

 

                                                             DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                             GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: