Spotify’a Sınıflandırma Özelliği Geldi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Spotify’a Sınıflandırma Özelliği Geldi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SPOTIFY

En popüler dijital müzik servislerinden biri olan Spotify’ın, pazarda güçlü rakipleri var. Apple Music ve Deezer gibi diğer platformlarla rekabet edebilmek için sürekli yeni özellikler üzerine çalışıyor. Dijital müzik servisleri arasında ciddi bir rekabetin olması, kullanıcılara en iyi deneyimi sunma yarışının ana nedeni. Bu rekabetin kullanıcıya yarayan faydalarından biri olarak, Spotify attığı yeni bir adımla beğenilen şarkılar listesine yeni filtreler kazandıracak.

.

Spotify’a Sınıflandırma Özelliği Geldi!

.

Spotify Beğenilen Şarkılar Listesi Yenileniyor

.

Dijital müzik servislerinin bize sağladığı en büyük faydalardan biri de çalma listeleridir. Birçok platformda beğenilen şarkılar veya kaydedilen şarkılar gibi isimlerle yer alan favoriye ekleme özelliği bunu daha kolay hale getiriyor. Spotify’ın getireceği yeni filtreleme özellikleri şarkıları türüne ve hitap ettiği ruh haline göre ayıracak. Bu özellik beğendiği müziklerden en uygununu dinlemek isteyenleri memnun edecek gibi görünüyor.

.

Spotify’a Sınıflandırma Özelliği Geldi!

.

Spotify’ın yayımladığı yazıya göre bu özelliğin aktif olabilmesi için beğenilen şarkılar listesinde en az 30 parça bulunması lazım. Bu sayıda parça bulunduktan sonra 15’e kadar ruh hali filtresi ve türlere göre ayırma özelliği kullanılabiliyor.

.

Spotify beğenilen şarkılar listesinde yapacağı değişikliği ilk olarak Amerika kıtasında test edecek. Ancak ilerleyen haftalarda tüm ülkelere geleceği kesinleşen bilgiler arasında.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: