«
ELON MUSK

Milyarder Elon Musk, Vladimir Putin’i Clubhouse‘a davet etti. Son dönemde hızla yükselişe geçen sosyal medya platformu, zaman zaman devlet adamları ve önde gelen dünya isimleri ile gündeme gelmeye devam ediyor.

.

Musk tarafından yapılan teklif, kısa sürede Twitter kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı. Kişisel hesabından, President of Russia hesabını etiketleyerek attığı Tweet’te Musk, Putin’e “Clubhouse’da bir sohbet için bana katılmak ister misin?” diye davette bulundu.

.

Elon Musk, Putin’e Clubhouse Daveti Gönderdi!

.

Rusya, Cevap İçin Süre İstedi

.

Elon Musk‘ın Clubhouse davetinden sonra Kremlin’den yanıt gecikmedi. Olayı diplomatik olarak değerlendiren Rusya, “Davetin içeriği ve ne teklif edildiğini öğrenmek istiyoruz, her şeyi inceleyip daha sonra yanıt vereceğiz” tweeti ile geri dönüş yaptı.

.

Elon Musk, Putin’e Clubhouse Daveti Gönderdi!

.

Ayrıca Musk, attığı Tweet’in altına bir paylaşım daha ekleyerek, Rusça bir dille seninle konuşmak büyük bir onur olur” ifadesini kullandı.

.

.

Musk tarafından yapılan açık davetin, Rusya’nın ne zaman cevaplayacağı henüz belirsiz. Ancak Twitter üzerinden yapılan paylaşımlardan durumun olumlu sonuçlanacağı tahmin ediliyor.Bundan dolayı yakın zamanda Putin ile Elon Musk’ı birlikte görebiliriz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *