VW kimliği düşürdü. Beklediğimiz Buzz Microbus EV sürüm ayrıntıları | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

VW kimliği düşürdü. Beklediğimiz Buzz Microbus EV sürüm ayrıntıları

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VW kimliği düşürdü. Beklediğimiz Buzz Microbus EV sürüm ayrıntıları

VW, tamamen elektrikli Microbus ile bizimle dalga geçmeye devam ediyor ve en son Volkswagen yol haritasına inanılacaksa, hala sabırlı olmak için birkaç yılımız daha var. ID , Ocak 2017’de tamamen açıklandı Buzz konsepti , klasik karavan minibüsünün yeniden başlatılmasını vaat ediyordu, o zamanki yeni MEB elektrikli platformunu sergiliyordu ve kendini anında sahip olma hevesli bir izleyici kitlesiyle buluyordu.

Bundan sonra VW, modüler elektrik mimarisinin ne kadar esnek olabileceğini göstermeyi amaçlayarak ID konseptinden sonra ID konseptini öne çıkardı. Elektrikli kum arabasından elektrikli spor arabasına kadar her şeyi gördük .

MEB platformunda gerçekten bir ticari araç piyasaya sürüldüğünde, işler daha mantıklı bir ücrete geri döndü. VW ID.3, Avrupa’ya Golf boyutunda bir elektrikli hatchback sunan ilk olarak geldi. Bu arada, geçtiğimiz bir veya iki ay içinde, VW’nin ID.4 elektrikli crossover’ı ABD’de piyasaya sürüldü ve aynı zamanda MEB’nin Amerika’daki başlangıcı oldu.

VW kimliği düşürdü. Beklediğimiz Buzz Microbus EV sürüm ayrıntıları

ID ile. Buggy bir no-go, ancak büyük soru, MEB’in daha tuhaf uygulamalarını ve ID’yi ne zaman görebileceğimizdi. Özellikle Buzz. VW, Ağustos 2017’de bir üretim modeli yapmayı planladığını, ancak 2022’ye kadar beklememiz gerektiğini söyledi . Maalesef ABD’deki bizler için durum tam olarak böyle değil.

Üretim kimliği. Buzz van 2022 yılında Avrupa’da satışa sunulacak, Volkswagen ‘Carsten Intra, otomobil Ticari Araçlar Bölümü başkanı anlattı Car & Sürücü . Ancak 2024 kimliği geldiğinde 2023’e kadar olmayacak. Buzz ABD’ye geldi. O zaman bile, Avrupalı ​​sürücülerin zevk aldığı aynı seçenek yelpazesine sahip olmayacak.

Örneğin Avrupa, Microbus EV’nin hem yolcu hem de ticari versiyonlarını alacak, ikincisinin kullanılabilir bir güneş çatısı sunması bekleniyor. Hem kısa hem de uzun dingil mesafesi seçenekleri de olacak. VW, otonom bir versiyon üzerinde bile çalışıyor, ancak piyasaya sürülmesi bir süre sonra gelmeyecek.

VW kimliği düşürdü. Beklediğimiz Buzz Microbus EV sürüm ayrıntıları

Ancak ABD için tek bir çekirdek model olacak: bir yolcu kimliği. Uzun dingil mesafeli vızıltı. VW, yaklaşık 200 beygir gücüne sahip arkadan çekişli bir versiyondan başlayarak üç konfigürasyon sunacak. Üst düzey bir kimlik. Buzz amiral gemisi dört tekerlekten çekişe ve 300 beygir gücüne sahip olacak.

Pil boyutu ve beklenen menzil henüz açıklanmadı, ancak Volkswagen görünüşe göre orada üç seçeneği düşünüyor. Örneğin VW ID.4, arkadan çekişli ve 82 kWh pil (77 kWh kullanılabilir) ile EPA tarafından 250 mil menzile sahip olarak derecelendirilmiştir. Daha büyük kimlik. Buzz elbette daha büyük bir pil paketi taşıyabilir, ancak daha ağır da olacaktır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: